InteriaTV - CO SONDZISZ?

Filmy - CO SONDZISZ? (42)

 • Nienawiść wpisana w mentalność Polaków?

  Polak Polakowi nieprzyjacielem. Czy faktycznie mamy tendencję do nielubienia się nawzajem? Zapytaliśmy o to przechodniów!
 • Czy czarny kot przynosi pecha?

  Nawet ci, którzy nie wierzą w zabobony, są lekko wytrąceni z równowagi, kiedy ich drogę przebiegnie wielka, złowroga bestia - czarny kot. Ale czy kiedyś udowodniono mu jakieś nieszczęście? Święto czarnego kota wywodzi się z Włoch, gdzie zwierzęta te są wyjątkowo prześladowane. 17 listopada w Italii uważany jest za ten najbardziej pechowy. Co o tym sądzą Polacy?
 • Co Polki myślą na swój temat?

  Jakie są Polki? Czy każda kobieta ma charakterek i zawsze musi postawić na swoim? Zobaczcie, co myślą na swój temat!
 • Mężczyźni szczerze o kobietach

  Co mężczyźni sądzą o Polkach? Jakie cechy charakteru najbardziej w nich cenią oraz - czy kobiety są z natury charakterne?
 • Czy równouprawnienie w małżeństwie istnieje?

  Małżeństwo powinno być zbudowane na miłości, dialogu i równouprawnieniu. Ale czy faktycznie tak jest? Spytaliśmy o to Polaków!
 • Kierowcy: młodzi kontra doświadczeni

  Niezależność, prędkość, piękne widoki - to Polacy lubią najbardziej w jeździe samochodem. Jakie zachowania kierowców irytują nas najbardziej? Koniecznie zobaczcie odpowiedzi!
 • Jak walczyć z jesienną chandrą?

  Jesień to czas, który przez wielu ludzi jest uważany za jeden z gorszych. A wszystkiemu winna jest pogoda, która nie zachęca do działania. Jesień często też sprawia, że popadamy w chandrę. Dlatego dzisiaj zapytaliśmy przechodniów o to, jak przetrwać chandrę i jakie znają sposoby na walkę z nią. Koniecznie zobaczcie!
 • Do czego może doprowadzić obsesja na punkcie siłowni?

  W dzisiejszych czasach idealny mężczyzna powinien ćwiczyć na siłowni i starać się utrzymywać zgrabną sylwetkę. 28 lipca czyli Dzień Kultu Masy Mięśniowej to dobra okazja do dyskusji: gdzie leży granica między dbaniem o ładną i wysportowaną sylwetkę a obsesją prowadzącą do przerostu mięśni.
 • Wakacje w Polsce czy za granicą?

  Jak wiadomo, pogoda w Polsce nie rozpieszcza, a upalny urlop nad polskim morzem jest jak los na loterii. Czy w związku z tym Polacy chętniej decydują się na wakacje za granicą? A może mają jakieś obawy przed wyjazdem do ciepłych krajów? Zapytaliśmy! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9:00.
 • Parawany i rezerwacja miejsc? Polacy na wakacjach

  Jak wygląda idealny urlop nad polskim morzem? Słońce, smażona ryba, piwo i... miejsce na plaży. Czy w tym roku także trzeba wstać skoro świt, by znaleźć miejsce na plaży? Czy wciąż królują tam wyśmiewane parawany? Sprawdziliśmy! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9:00.