Clint Eastwood

Synonimy:
eastwood, Eastwood Clint
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Clint Eastwood (173)

 • Clint Eastwood pozywa za wykorzystanie jego nazwiska w reklamie

  Clint Eastwood pozywa za wykorzystanie jego nazwiska w reklamie

  Kannabidiol, bardziej znany pod skrótem CBD, to substancja, którą można znaleźć w roślinach konopi. W przeciwieństwie do marihuany nie ma on jednak właściwości psychoaktywnych, a co za tym idzie jest legalny. Sprzedawany w formie oleju, znalazł się na celowniku Clinta Eastwooda. Legendarny aktor pozwał firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą CBD, a powodem pozwów było zwodnicze używanie jego nazwiska do reklamowania tych produktów.
 • ​Nie żyje kompozytor muzyki Lennie Niehaus

  ​Nie żyje kompozytor muzyki Lennie Niehaus

  W czwartek, 28 maja, w domu swojej córki w Redlands w stanie Kalifornia zmarł saksofonista, aranżer oraz kompozytor muzyki jazzowej Lennie Niehaus. Miał 90 lat. Utwory tego muzyka, którego kariera trwała blisko 6 dekad, znają nie tylko miłośnicy jazzu, ale też kinomani, bo Niehaus był stałym współpracownikiem Clinta Eastwooda.
 • Clint Eastwood: Kino to najpotężniejsza broń

  Clint Eastwood: Kino to najpotężniejsza broń

  W niedzielę, 31 maja, 90 lat kończy Clint Eastwood - żywa legenda amerykańskiej kinematografii, aktor, który w pewnym momencie swojej kariery stanął za kamerą i stał się synonimem jednej z najciekawszych ewolucji w Hollywood. Trudno wyobrazić sobie Fabrykę Snów bez filmów, na których odcisnął swoje piętno.
 • Clint Eastwood nie lubi urodzin

  Clint Eastwood nie lubi urodzin

  Clint Eastwood, jeden z największych hollywoodzkich gwiazdorów, 31 maja skończy 90 lat. Nie zamierza jednak z tej okazji organizować przyjęcia. Jak w najnowszym wywiadzie przyznał jego syn, aktor i reżyser nie przepada za urodzinami. "Spróbujemy przemycić tort. Choć na pewno nie spotka się to z entuzjastyczną reakcją taty" - zdradza Scott Eastwood.
 • Clint Eastwood: Ikona amerykańskiego kina

  Clint Eastwood: Ikona amerykańskiego kina

  Wciąż pojawiają się opowieści warte przedstawienia. I dopóki ludzie chcą, żebym kręcił filmy, będę to robić - powiedział reżyser Clint Eastwood. Z okazji premiery jego filmu "Richard Jewell" - o ochroniarzu, który udaremnił zamach bombowy w Atlancie w 1996 r., przypominamy sylwetkę czterokrotnego zdobywcy Oscara.
 • Clint Eastwood o bohaterskim ochroniarzu

  Clint Eastwood o bohaterskim ochroniarzu

  Richard Jewell, ochroniarz, który pracował przy Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie z 1996 roku i w krótkim czasie z idola Amerykanów stał się wrogiem publicznym numer jeden, został bohaterem najnowszego filmu Clinta Eastwooda.
 • Przemytnik: Eastwood wciąż w formie! [recenzja Blu-Ray]

  Przemytnik: Eastwood wciąż w formie! [recenzja Blu-Ray]

  ​Clint Eastwood to wielkie nazwisko i basta! Żyjąca legenda Hollywood sprawdza się zarówno przed, jak i za kamerą, a "Przemytnik" jest tego kolejnym dowodem. Film właśnie pojawił się w Polsce na Blu-Ray. Sprawdzamy, dlaczego warto sięgnąć właśnie po to wydanie.
 • Sam Rockwell w nowym filmie Clinta Eastwooda

  Sam Rockwell w nowym filmie Clinta Eastwooda

  89-letni Clint Eastwood nie zamierza w najbliższym czasie przechodzić na emeryturę. Zdobywca czterech Oscarów przygotowuje się do zdjęć do swojego najnowszego filmu "The Ballad of Richard Jewell".
 • Clint Eastwood: Czy masz dzisiaj szczęście?

  Clint Eastwood: Czy masz dzisiaj szczęście?

  Pada strzał, kolejny, jeden z przestępców został trafiony, drugi leży na ulicy. "Wiem, o czym myślisz: 'Czy wystrzeliłem sześć kul, czy tylko pięć. Powinieneś zadać sobie inne pytanie: czy masz dzisiaj szczęście?'" - mówi "Brudny Harry". To jedna z kultowych ról Clinta Eastwooda, który 31 maja, skończył 89 lat.
 • Nowy projekt Clinta Eastwooda?

  Nowy projekt Clinta Eastwooda?

  88-letni Clint Eastwood nie zamierza iść na emeryturę. Jak podaje serwis Deadline, uznany twórca jest zainteresowany wyreżyserowaniem filmu "The Ballad of Richard Jewell". Projekt krąży po Hollywood od dłuższego czasu.

Filmy - Clint Eastwood (5)

 • "Dopóki piłka w grze"

  Schorowany łowca talentów udaje się w ostatnią wyprawę, której celem będzie ocenienie dobrze rokującego gracza. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • Clint Eastwood o filmie "J. Edgar"

  Wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda "J. Edgar" to opowieść o jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Tylko w INTERIA.PL zobaczyć możecie ekskluzywny materiał z wypowiedziami reżysera i odtwórcy głównej roli.
 • "J. Edgar" (Blu-ray)

  Jako zwierzchnik amerykańskich organów ścigania przez prawie pięćdziesiąt lat, J. Edgar Hoover budził postrach i podziw, był przeklinany i szanowany. Ale za zamkniętymi drzwiami skrywał tajemnice, które mogły zniszczyć jego wizerunek, karierę i życie...
 • "J. Edgar"

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku.