Clint Eastwood

Synonimy:
eastwood, Eastwood Clint
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Clint Eastwood (320)

 • Clint Eastwood: Nie wszystkie dzieci mogły nazywać go tatą

  Clint Eastwood: Nie wszystkie dzieci mogły nazywać go tatą

  W życiu często bywał równie twardy i okrutny, jak bohaterowie jego filmów. Ale i on miewał swoje słabe strony...
 • 87-letni Clint Eastwood znów stanął za kamerą

  87-letni Clint Eastwood znów stanął za kamerą

  87-letni Clint Eastwood rozpoczął w Wenecji zdjęcia do swego najnowszego filmu. Nad Canal Grande uczestniczą w nich setki statystów. Są nimi mieszkańcy miasta, którzy znaleźli się w wyjątkowej sytuacji: zagrali bowiem... turystów. Film zatytułowany jest "15.17 do Paryża" i oparty został na prawdziwych wydarzeniach.
 • Clint Eastwood: Zagłosuję na Trumpa

  Clint Eastwood: Zagłosuję na Trumpa

  Clint Eastwood w wywiadzie dla magazynu Esquire wypowiedział się na temat zbliżających się wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. "Zagłosuję na Donalda Trumpa. Jestem przeciwko pokoleniu ciot" - ostro stwierdził legendarny reżyser i aktor.
 • "Sully": Zobacz zwiastun nowego filmu Clinta Eastwooda!

  "Sully": Zobacz zwiastun nowego filmu Clinta Eastwooda!

  Do sieci trafił zwiastun "Sully" - nowego filmu legendarnego Clinta Eastwooda. To oparta na faktach historia "cudu na rzece Hudson" - awaryjnego lądowania w dramatycznych okolicznościach, którego w 2009 roku dokonał kapitan Chesley "Sully" Sullenberger i jego konsekwencji.
 • Clint Eastwood bohaterem American Film Festival

  Clint Eastwood bohaterem American Film Festival

  Amerykański aktor, reżyser, producent i kompozytor filmowy, Clint Eastwood, który w maju skończył 85 lat, będzie bohaterem tegorocznego American Film Festival we Wrocławiu. Organizatorzy podjęli próbę zaproszenia gwiazdora do Polski - bezskutecznie.
 • Tom Hanks zagra w nowym filmie Clinta Eastwooda

  Tom Hanks zagra w nowym filmie Clinta Eastwooda

  Clint Eastwood znalazł odtwórcę roli kapitana Chelseya "Sully'ego" Sullenbergera. Będzie nim Tom Hanks.
 • Clint Eastwood nakręci film o cudzie na rzece Hudson

  Clint Eastwood nakręci film o cudzie na rzece Hudson

  Kilka dni po ukończeniu 85 lat Clint Eastwood ogłosił, że wyreżyseruje biograficzny film opowiadający historię pilota Chesleya "Sully'ego" Sullenberga.
 • Clint Eastwood skończył 85 lat

  Clint Eastwood skończył 85 lat

  Jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów i reżyserów, Clint Eastwood, znany z takich filmów jak "Brudny Harry", "Dobry, zły i brzydki" czy "Za wszelką cenę", kończy 85 lat. Poza planem filmowym Eastwood jest także zapalonym pianistą i znawcą jazzu.

Filmy - Clint Eastwood (5)

 • "Dopóki piłka w grze"

  Schorowany łowca talentów udaje się w ostatnią wyprawę, której celem będzie ocenienie dobrze rokującego gracza. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • Clint Eastwood o filmie "J. Edgar"

  Wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda "J. Edgar" to opowieść o jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Tylko w INTERIA.PL zobaczyć możecie ekskluzywny materiał z wypowiedziami reżysera i odtwórcy głównej roli.
 • "J. Edgar" (Blu-ray)

  Jako zwierzchnik amerykańskich organów ścigania przez prawie pięćdziesiąt lat, J. Edgar Hoover budził postrach i podziw, był przeklinany i szanowany. Ale za zamkniętymi drzwiami skrywał tajemnice, które mogły zniszczyć jego wizerunek, karierę i życie...
 • "J. Edgar"

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku.