ciuchy

Artykuły - Ciuchy (34)

 • Podatkowe skutki sprzedaży rzeczy prywatnych

  Podatkowe skutki sprzedaży rzeczy prywatnych

  Handel rzeczami używanymi poza działalnością gospodarczą zyskuje na popularności. Coraz częściej decydujemy się na sprzedaż takich rzeczy. Zazwyczaj w tym celu umieszczamy swoją ofertę na tablicy ogłoszeń czy też w portalach wyspecjalizowanych w kojarzeniu sprzedawców i nabywców towarów z tzw. drugiej ręki. Nie zawsze jednak taka transakcja pozostaje neutralna w podatku dochodowym.
 • Opodatkowanie sprzedaży rzeczy prywatnych

  Opodatkowanie sprzedaży rzeczy prywatnych

  Każdy z nas prywatnie jest posiadaczem rzeczy, które kiedyś otrzymał lub kupił, a które obecnie są mu nieprzydatne. Zamiast chować je po strychach czy piwnicach lub po prostu wyrzucać, coraz częściej korzystamy z możliwości ich spieniężenia. Tablice ogłoszeń czy portale internetowe kojarzą oferentów z osobami poszukującymi rzeczy z tzw. drugiej ręki. W określonych sytuacjach przepisy ustawy o pdof przewidują obowiązek zapłaty podatku od środków uzyskanych w wyniku takiej transakcji.
 • Odwrót od rynków azjatyckich to szansa dla Polski

  Odwrót od rynków azjatyckich to szansa dla Polski

  Polska wraca na rynki europejskiego sektora odzieżowo-tekstylnego. Zdaniem przedstawicieli Związku Pracodawców Przemysłu Odzieżowego i Tekstylnego (PIOT) następuje powolny odwrót od rynków azjatyckich, a produkcja powraca do Europy.
 • Co można kupić dla malca z drugiej ręki?

  Co można kupić dla malca z drugiej ręki?

  Kupowanie używanych ubranek czy akcesoriów stało się ostatnio modne. Pozwala zaoszczędzić pieniądze i służy środowisku – dzięki temu powstaje mniej odpadów.
 • Wędrówka ciuchów

  Kilka marek odzieżowych wycofuje się z Polski - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • "The Voice Of Poland": Zagadka rozwikłana

  "The Voice Of Poland": Zagadka rozwikłana

  Zastanawialiście się, dlaczego jurorzy programu "The Voice Of Poland" w każdym odcinku mają na sobie te same ciuchy?
 • DoriFi zaprasza: Obowiązują ciuchy imprezowe!

  DoriFi zaprasza: Obowiązują ciuchy imprezowe!

  "Kto ma ochotę trochę "poprzeć na szkiełko" i wesoło się pobawić - niech wpada!" - debiutująca wokalistka DoriFi zaprasza na plan swojego klipu do piosenki "A ja tak lubię lalalato".
 • 44 sztuczki, by odmłodzić się nawet o 10 lat

  44 sztuczki, by odmłodzić się nawet o 10 lat

  Oto najlepsze triki, które sprawią, że będziesz wyglądać atrakcyjnie i młodo. Pełna energii, otwarta na nowinki i modę łatwo oszukasz czas!
 • Historia miłosna

  Historia miłosna

  Jeśli nawet "miłość jest formą istnienia białka", to żeby kwitła, potrzeba klimatu. A ten wciąż się zmienia. Randka w hotelu Victoria, pocałunki na manifestacji, balanga w klubie Park czy clubbing i lans? O odcieniach miłości w latach 70., 80., 90. i dziś opowiadają nam znani zakochani.
 • Modne ciuchy za darmo!

  Modne ciuchy za darmo!

  Kryzys to jeszcze nie powód, żeby zrezygnować z modnych ciuchów, ale skąd je brać w ciężkich czasach? Najlepiej z "ciuchowymieniarki" - to pomysł nie tylko na odświeżenie zawartości szaf, ale też na świetną zabawę.

Filmy - Ciuchy (5)

 • Awaryjne prasowanie bez żelazka

  Niekiedy zdarza się - zwłaszcza na wyjazdach - że nie mamy dostępu do żelazka, za to potrzebujemy na już wyprasować jakieś elementy naszej garderoby. Brak żelazka nie oznacza, że nie będziecie mogli cieszyć się prostymi ubraniami, bez zagięć! Jest kilka domowych sprzętów, które pomogą wam rozwiązać ten problem. Poznajcie nasze sprytne sposoby na prasowanie bez żelazka!
 • Jak zaoszczędzić miejsce w walizce? Genialny sposób

  Pakowanie się na wakacje czy każdy inny wyjazd wiąże się nieuchronnie z szukaniem kompromisu: jak wziąć jak najwięcej rzeczy, które zajmą jak najmniej miejsca w naszym bagażu. Sposobów na sprytne pakowanie jest wiele, my mamy dla was najskuteczniejszy, który pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca przy pakowaniu ciuchów. Jedyne, czego potrzebujecie, to czysty worek i... odkurzacz! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Bluza z kolorowej chusty

  Zrobienie kolorowej bluzy z chusty nie oznacza spędzania długich godzin przy maszynie do szycia. Przygotowanie takiej bluzki trwa jedynie kilka sekund. Taki trik przydatny jest zawsze wtedy, kiedy zaskoczy was pogoda i błyskawicznie potrzebujecie zmienić odzież na suchą. Koszulka z kolorowej chusty świetnie sprawdza się również w lecie, na plaży czy biwakowaniu w parku, kiedy potrzebujecie się szybko zebrać do wyjścia. Poznajcie nasz prosty trik, jak zrobić bluzkę z kolorowej chusty.
 • Jak usunąć gumę do żucia z ubrania?

  Każdemu od czasu do czasu zdarzy się przykleić sobie gumę do żucia do ubrania. Przykra rzecz, ale nie musisz już wyrzucać swoich ciuchów tylko z tego powodu! Jest prosty sposób, by się jej pozbyć - wystarczy tylko chwila cierpliwości!