Citroen Xsara

Artykuły - Citroen Xsara (61)

• Solberg rezygnuje z Citroena Xsary

Solberg rezygnuje z Citroena Xsary

Rajdowy mistrz świata w sezonie 2003 Norweg Petter Solberg zrezygnował ze startów w dwóch tegorocznych eliminacjach - rajdzie Australii i Hiszpanii. Powodem są problemy techniczne z samochodem Citroenem Xsarą WRC, którym m.in. startował w Rajdzie Polski.
  • Solberg wygrał 1. odcinek Rajdu Polski

Solberg wygrał 1. odcinek Rajdu Polski

Norweg Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) wygrał pierwszy odcinek 66. Rajdu Polski, ósmej eliminacji mistrzostw świata - superoes na torze w Mikołajkach uzyskując czas 1.48,3. Drugi czas gorszy o 0,3 s uzyskał obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) - 1.48,6.
  • Solberg nie pojedzie na Sardynii

Zajmujący piąte miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Norweg Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) prawdopodobnie nie wystartuje w Rajdzie Sardynii, szóstej eliminacji mistrzostw świata w sezonie 2009, który odbędzie się w dniach od 22 do 24 maja.
  • Rajd Norwegii: Solberg liderem po superoesie

Norweg Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) wygrał w czwartek pierwszą próbę Rajdu Norwegii, drugiej eliminacji mistrzostw świata - superoes o długości dwóch kilometrów rozegrany na torze wyścigowym kłusaków Bjerke Travbane w Oslo.
  • Picasso a może Roomster?

Picasso a może Roomster?

Citroen Xsara Picasso wciąż pozostaje jednym z najchętniej kupowanych minivanów.
  • Kuzaj zdawał na prawo jazdy

Kuzaj zdawał na prawo jazdy

Broniący tytułu mistrzowskiego Francuz Sebastien Loeb (citroen xsara) odniósł 27. zwycięstwo w karierze, wygrywając w niedzielę Rajd Japonii - 11. z 16 eliminacji samochodowych mistrzostw świata.
  • Loeb, Kuzaj i Naczelnik

Loeb, Kuzaj i Naczelnik

Broniący tytułu Francuz Sebastien Loeb (Citroen Xsara) wygrał zakończony w niedzielę Rajd Argentyny, szóstą eliminację tegorocznych mistrzostw świata i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.
  • Kto pojedzie do Argentyny?

Kto pojedzie do Argentyny?

• Kuzaj w Argentynie

Kuzaj w Argentynie

W czwartek rozpoczyna się Rajd Argentyny, szósta tegoroczna runda mistrzostw świata. Do udziału w rajdzie zgłosiło się 77 załóg, w tym wszyscy najlepsi kierowcy świata z liderem mistrzostw Francuzem Sebastienem Loebem (Citroen Xsara WRC). W rajdzie wystartuje Leszek Kuzaj z pilotem Maciejem Szczepaniakiem (Subaru Impreza).
  • Loeb wygrywa * Hołek szósty * Kubica wystartuje?

Loeb wygrywa * Hołek szósty * Kubica wystartuje?

Broniący tytułu Francuz Sebastien Loeb (Citroen Xsara) wygrał zakończony w niedzielę Rajd Korsyki. Motocyklista Jacek Czachor (KTM) i jadący Nissanem Pick-up Krzysztof Hołowczyc uplasowali się na szóstych miejscach w prologu terenowego Rajdu Tunezji, który odbył się w okolicach Nicei we Francji.