Citroen Xsara

Artykuły - Citroen Xsara (61)

 • Solberg rezygnuje z Citroena Xsary

  Solberg rezygnuje z Citroena Xsary

  Rajdowy mistrz świata w sezonie 2003 Norweg Petter Solberg zrezygnował ze startów w dwóch tegorocznych eliminacjach - rajdzie Australii i Hiszpanii. Powodem są problemy techniczne z samochodem Citroenem Xsarą WRC, którym m.in. startował w Rajdzie Polski.
 • Solberg wygrał 1. odcinek Rajdu Polski

  Solberg wygrał 1. odcinek Rajdu Polski

  Norweg Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) wygrał pierwszy odcinek 66. Rajdu Polski, ósmej eliminacji mistrzostw świata - superoes na torze w Mikołajkach uzyskując czas 1.48,3. Drugi czas gorszy o 0,3 s uzyskał obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) - 1.48,6.
 • Solberg nie pojedzie na Sardynii

  Zajmujący piąte miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Norweg Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) prawdopodobnie nie wystartuje w Rajdzie Sardynii, szóstej eliminacji mistrzostw świata w sezonie 2009, który odbędzie się w dniach od 22 do 24 maja.
 • Rajd Norwegii: Solberg liderem po superoesie

  Norweg Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) wygrał w czwartek pierwszą próbę Rajdu Norwegii, drugiej eliminacji mistrzostw świata - superoes o długości dwóch kilometrów rozegrany na torze wyścigowym kłusaków Bjerke Travbane w Oslo.
 • Picasso a może Roomster?

  Picasso a może Roomster?

  Citroen Xsara Picasso wciąż pozostaje jednym z najchętniej kupowanych minivanów.
 • Kuzaj zdawał na prawo jazdy

  Kuzaj zdawał na prawo jazdy

  Broniący tytułu mistrzowskiego Francuz Sebastien Loeb (citroen xsara) odniósł 27. zwycięstwo w karierze, wygrywając w niedzielę Rajd Japonii - 11. z 16 eliminacji samochodowych mistrzostw świata.
 • Loeb, Kuzaj i Naczelnik

  Loeb, Kuzaj i Naczelnik

  Broniący tytułu Francuz Sebastien Loeb (Citroen Xsara) wygrał zakończony w niedzielę Rajd Argentyny, szóstą eliminację tegorocznych mistrzostw świata i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.
 • Kto pojedzie do Argentyny?

  Kto pojedzie do Argentyny?

  W czwartek rozpoczyna się Rajd Argentyny, szósta tegoroczna runda mistrzostw świata. Do udziału w rajdzie zgłosiło się 77 załóg, w tym wszyscy najlepsi kierowcy świata z liderem mistrzostw Francuzem Sebastienem Loebem (Citroen Xsara WRC).
 • Kuzaj w Argentynie

  Kuzaj w Argentynie

  W czwartek rozpoczyna się Rajd Argentyny, szósta tegoroczna runda mistrzostw świata. Do udziału w rajdzie zgłosiło się 77 załóg, w tym wszyscy najlepsi kierowcy świata z liderem mistrzostw Francuzem Sebastienem Loebem (Citroen Xsara WRC). W rajdzie wystartuje Leszek Kuzaj z pilotem Maciejem Szczepaniakiem (Subaru Impreza).
 • Loeb wygrywa * Hołek szósty * Kubica wystartuje?

  Loeb wygrywa * Hołek szósty * Kubica wystartuje?

  Broniący tytułu Francuz Sebastien Loeb (Citroen Xsara) wygrał zakończony w niedzielę Rajd Korsyki. Motocyklista Jacek Czachor (KTM) i jadący Nissanem Pick-up Krzysztof Hołowczyc uplasowali się na szóstych miejscach w prologu terenowego Rajdu Tunezji, który odbył się w okolicach Nicei we Francji.