Citroen C6

Artykuły - Citroen C6 (5)

 • Oto nowy Citroen C6!

  Oto nowy Citroen C6!

  Pogłoski, o których mówiło się od dłuższego czasu, okazały się prawdą. Na trwającym właśnie salonie motoryzacyjnym w Pekinie Citroen zaprezentował nową generację flagowego modelu C6.
 • Wraca Citroen C6!

  Wraca Citroen C6!

  W niespełna cztery lata od zakończenia produkcji flagowego modelu, Citroen zdecydował się zaprezentować światu jego kolejną wersję. Na zbliżającym się salonie samochodowym w Pekinie zadebiutować ma II generacja Citroena C6!
 • Dni citroena C6 policzone. Będzie nowy DS9!

  Dni citroena C6 policzone. Będzie nowy DS9!

  Dni flagowego okrętu Citroena - modelu C6 - są już policzone. Za niecały miesiąc - na salonie w Pekinie - zadebiutuje zupełnie nowe auto.
 • Dni citroena C6 policzone? Co go zastąpi?

  Mimo, że media straszą koleją falą kryzysu ekonomicznego, mieszkańcy Europy coraz chętniej decydują się na drogie samochody.
 • Zero punktów dla Cherokee...

  Zero punktów dla Cherokee...

  Niezależna organizacja EuroNCAP opublikowała wyniki kolejnej serii testów zderzeniowych. Są one zarówno dobre, jak i złe. Próbom poddano zarówno samochody mały (Chevrolet Matiz/Spark, Kia Rio, Mitsubishi Colt, VW Fox), kompaktowe (Seat Leon), a także większe (Fiat Croma, Mazda6, Peugeot 407 Coupe, Citroen C6 i Berlingo, Jeep Grand Cherokee).