Citroen C4

Artykuły - Citroen C4 (131)

 • Citroen C4 po liftingu

  Citroen C4 po liftingu

  Citroen zafundował kurację odmładzającą kompaktowemu modelowi C4. Lifting dla nikogo nie jest chyba zaskoczeniem - od debiutu obecnej generacji minęło już cztery lata.
 • Citroen C4 Aircross. Francuz z Japonii

  Citroen C4 Aircross. Francuz z Japonii

  Ostatnio mieliśmy okazję testować nowy samochód należący do rodziny Citroena C4 - Aircross. To kompaktowy crossover, który ma bezpośrednio konkurować z Nissanem Qashqai.
 • Stanął na podium i nie ma na starty

  Stanął na podium i nie ma na starty

  Trzeci kierowca w rajdowych mistrzostwach świata sezonu 2010 Norweg Petter Solberg (Citroen C4 WRC) nie może spokojnie odpoczywać po trudach rywalizacji. Tak, jak rok i dwa lata temu, od razu musiał rozpocząć poszukiwania sponsorów.
 • Solberg szuka sponsora na nowy sezon

  Trzeci kierowca w rajdowych mistrzostwach świata sezonu 2010 Norweg Petter Solberg (citroen C4 WRC) nie może spokojnie odpoczywać po trudach rywalizacji. Tak, jak rok i dwa lata temu, od razu musiał rozpocząć poszukiwania sponsorów.
 • Wygrał mistrz

  Wygrał mistrz

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł, wygrał 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundy mistrzostw świata w sezonie 2010.
 • 66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł, wygrał 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundy mistrzostw świata w sezonie 2010.
 • Rajd Wielkiej Brytanii: Loeb liderem, wypadek Ogiera

  Rajd Wielkiej Brytanii: Loeb liderem, wypadek Ogiera

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie tytuł mistrza świata, jest po rozegraniu czterech sobotnich odcinków specjalnych nadal liderem 66. Rajdu Wielkiej Brytanii. Poważny wypadek miał Sebastien Ogier.
 • Rajd Wielkiej Brytanii: Loeb liderem po pierwszym dniu

  Rajd Wielkiej Brytanii: Loeb liderem po pierwszym dniu

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie tytuł mistrzowski, jest po pierwszym dniu liderem 66. Rajdu Wielkiej Brytanii, ostatniej rundy mistrzostw świata.
 • Ostatni rajd sezonu

  Ostatni rajd sezonu

  Prologiem, którego trasę wyznaczono w dokach w Cardiff rozpocznie się w czwartek 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia runda mistrzostw świata w sezonie 2010. Tytuł wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).
 • 66. Rajd Wielkiej Brytanii - ostatnia runda w sezonie 2010

  Prologiem, którego trasę wyznaczono w dokach w Cardiff rozpocznie się w czwartek 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia runda mistrzostw świata w sezonie 2010. Tytuł wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie Francuz Sebastien Loeb (citroen C4 WRC).