citroen

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Citroen (producent samochodów ) ,

Artykuły - Citroen (793)

 • 66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł, wygrał 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundy mistrzostw świata w sezonie 2010.
 • 66. Rajd Wielkiej Brytanii: Latvala liderem, Loeb drugi

  66. Rajd Wielkiej Brytanii: Latvala liderem, Loeb drugi

  Fin Jari-Matti Latvala jest po czterech OS-ach liderem 66. Rajdu Wielkiej Brytanii, ostatniej rundy mistrzostw świata. Francuz Sebastien Loeb, który już wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie tytuł mistrzowski, jest drugi ze stratą 1,4 s.
 • Ostatni rajd sezonu

  Ostatni rajd sezonu

  Prologiem, którego trasę wyznaczono w dokach w Cardiff rozpocznie się w czwartek 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia runda mistrzostw świata w sezonie 2010. Tytuł wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).
 • 2 litry turbo po raz ostatni

  2 litry turbo po raz ostatni

  W Rajdzie Wielkiej Brytanii, kończącym sezon mistrzostw świata 2010 (11-14 listopada na trasach w Walii), po raz ostatni pojadą samochody WRC z dwulitrowymi silnikami turbo. Od nowego sezonu auta WRC będą miały motory o mniejszej pojemności.
 • Loeb nie zwalnia tempa

  Zwycięstwem Sebastiena Loeba, który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł mistrza świata, zakończył się Rajd Hiszpanii, przedostatnia tegoroczna eliminacja. Francuz wyprzedził o 35,3 s Norwega Pettera Solberga (obaj Citroen C4).

Filmy - Citroen (2)

 • Paryż 2010: Citroen C4

  Atutem debiutującego na Salonie Samochodowym w Paryżu Citroena C4 jest wygląd. Stylistom udało się połączyć najciekawsze formy z poprzedniego modelu z kształtami użytymi w luksusowym C5.
 • Citroen C5 exclusive

  Design nowych Citroën'ów, jak przystało zresztą na tę markę, jest nieco ekstrawagancki.