ciotka

Artykuły - Ciotka (15)

 • Pierścionek z zielonym oczkiem

  Pierścionek z zielonym oczkiem

  Mama twierdziła, że po ciotce Róży można się spodziewać tylko najgorszych rzeczy. Ale myliła się, i to bardzo...
 • Przez 12 lat pobierał emeryturę zmarłej ciotki

  Lizbońska policja zatrzymała 50-letniego siostrzeńca kobiety zmarłej przed 12 laty, z której konta regularnie pobierał on emeryturę. Mężczyzna wyłudził w sumie prawie 49 tys. euro - podał w piątek portugalski dziennik "Correio da Manha".
 • Ciotka Balcerowicz

  Kto nie z Tuskiem, ten z PiS (niektórzy niby z SLD, ale SLD też jest przecież z Tuskiem). Co w takim razie zrobić z profesorem Leszkiem Balcerowiczem? Nic się nie da zrobić: też jest z PiS, choć swej niechęci do PiS i do śp. prezydenta Kaczyńskiego wielokrotnie dawał wyraz, często moim zdaniem przesadnie i niesprawiedliwie. Ale logika polskiej debaty publicznej jest mordercza.
 • Przyznano literacką Nagrodę Nobla

  Przyznano literacką Nagrodę Nobla

  Laureatem literackiej Nagrody Nobla został w tym roku peruwiański pisarz Mario Vargas Llosa, autor m.in. takich powieści jak "Rozmowa w 'Katedrze'" i "Ciotka Julia i skryba".
 • Edyta Olszówka: Starsza ciotka

  Edyta Olszówka: Starsza ciotka

  8 października do kin wejdzie ekranizacja "Ślubów panieńskich" Aleksandra Fredry w reżyserii Filipa Bajona. W rolę pani Dobrójskiej wciela się Edyta Olszówka.
 • Ciotka Obamy zostanie deportowana z USA?

  Ciotka prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy stanie przed sądem w Bostonie i będzie walczyć o pozostanie na terenie USA. 57-letniej Zeituni Onyango grozi deportacja. Jest bowiem nielegalnym imigrantem.
 • USA: Ciotka Obamy nie będzie deportowana

  Kenijska ciotka prezydenta USA Baracka Obamy nie będzie na razie deportowana ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przebywa nielegalnie. Sąd w Bostonie przełożył rozpatrzenie jej sprawy na luty 2010 roku.
 • Obama zwraca datek wyborczy od ciotki

  Obama zwraca datek wyborczy od ciotki

  Sztab Baracka Obamy poinformował, że zwróci donację w wysokości 265 dolarów wpłaconą na rzecz jego kampanii prezydenckiej przez jego ciotkę z Kenii mieszkającą w Bostonie.
 • Ciotka i bratanek w gangu fałszerzy

  Ciotka i bratanek w gangu fałszerzy

  Bratanek robił pieniądze na komputerze, ciotka je rozprowadzała. Taka jest wersja ciotki. Bratanek twierdzi, że ciotka bezpodstawnie go pomawia. Policja próbuje ustalić ile fałszywych pieniędzy trafiło do obiegu.
 • Księżna Alicja

  Wczoraj zmarła najstarsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, księżna Alicja - poinformował dzisiaj w Londynie Pałac Buckingham. Ciotka królowej Elżbiety II miała 102 lata. Zmarła we śnie, w otoczeniu rodziny.

Filmy - Ciotka (1)