ciosy

Artykuły - Ciosy (64)

 • Putin ma powody do niepokoju. Amerykanie wymierzają cios

  Putin ma powody do niepokoju. Amerykanie wymierzają cios

  Bank of America Merrill Lynch (BAML) obniżył tegoroczną i przyszłoroczną prognozę PKB dla Rosji do odpowiednio 0,3 proc. rdr i 0 proc. rdr z wcześniejszej 0,5 proc. i 1,3 proc. Skorygował także w górę prognozy inflacyjne za te lata.
 • Nożownik zaatakował młodą kobietę. Zadał jej dwa ciosy w brzuch

  Nożownik zaatakował młodą kobietę. Zadał jej dwa ciosy w brzuch

  W małopolskim Tarnowie mężczyzna zaatakował dziś kobietę pracującą w kiosku. Ranił ją nożem w brzuch. Do napaści doszło w samym centrum miasta. Informację o zdarzeniu radio RMF dostało na Gorącą Linię.
 • Świadek zabójstwa na Piotrkowskiej: Myślałem, że się biją

  Świadek zabójstwa na Piotrkowskiej: Myślałem, że się biją

  "Widziałem, jak Mateusz biegł do bramy, w której zauważył napastników. To były 3-4 sekundy. Został wypchnięty przez jednego z tych sprawców i w tym momencie zauważyłem takie ruchy uderzające. Myślałem, że biją się. Po prostu zaczęła się szarpanina. A to były już ciosy zadawane nożem" - tak niedawne tragiczne wydarzenia na ul. Piotrkowskiej w Łodzi opisuje pan Paweł Żak, taksówkarz. 20-letni Mateusz zginął, bo stanął w obronie swojej koleżanki. Napastnik zadał mu jedenaście ciosów nożem.
 • Nie żyje 33-latka. Zadano jej 34 ciosy nożem

  Nie żyje 33-latka. Zadano jej 34 ciosy nożem

  Pomorscy policjanci badają okoliczności śmierci 33-letniej mieszkanki Bolszewa koło Wejherowa (woj. pomorskie). Ciało kobiety z licznymi ranami zadanymi nożem odnalazł jej mąż - dowiedziała się stacja TVN24. Podejrzanego o zabójstwo zatrzymała już policja.
 • Kraków: Zabójstwo "Człowieka" - ciosy zadawał 21-latek?

  Kraków: Zabójstwo "Człowieka" - ciosy zadawał 21-latek?

  Zatrzymano piątego podejrzanego w sprawie brutalnego zabójstwa pseudokibica Cracovii - dowiedzieli się reporterzy śledczy radia RMF FM. Nieoficjalnie wiadomo, że 21-letni sympatyk Wisły Kraków zadawał ciosy Tomaszowi C. Wcześniej w ręce policji wpadło czterech mężczyzn, którym postawiono już zarzuty udziału w styczniowym mordzie.
 • Tragiczny finał imprezy: Nie żyje młody mężczyzna

  Tragiczny finał imprezy: Nie żyje młody mężczyzna

  Młody mężczyzna zmarł na miejscu od ciosów zadanych nożem prosto w serce, a druga osoba z lekkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala - to efekt bójki, do której doszło w Skawinie koło Krakowa (woj.małopolskie). Jeden z napastników trafił już w ręce funkcjonariuszy. W związku ze sprawą zatrzymano też cztery kolejne osoby. Motyw napaści nie jest jeszcze znany, ustala go policja.
 • Proces zabójców policjanta: N. przyznał się do winy

  Jeszcze w styczniu może zakończyć się proces Mateusza N. i Piotra R. oskarżonych o zabójstwo warszawskiego policjanta Andrzeja Struja. W środę, na pierwszej rozprawie, sąd wysłuchał oskarżonych, przesłuchał także większość świadków w sprawie.
 • Rzecznik partii Berlusconiego zaatakowany na ulicy

  Dwa ciosy, w tym jeden w twarz, otrzymał od nieznanego napastnika na ulicy rzecznik partii premiera Włoch Silvio Berlusconiego Lud Wolności Daniele Capezzone przed rzymską siedzibą ugrupowania. Agresor uciekł, Capezzone trafił na kilka godzin do szpitala.

Filmy - Ciosy (1)

 • Słoń u dentysty. Niesamowity widok!

  W zoo w Tbilisi miała miejsce niecodzienna operacja. Weterynarze musieli usunąć złamany cios 19-letniemu samcowi słonia o imieniu Grand Thursday. W tym celu olbrzymie zwierzę zostało uśpione. Podczas zabiegu specjaliści posługiwali się urządzeniami, które kojarzą się raczej z placem budowy niż z gabinetem stomatologicznym…