Cinema City

Artykuły - Cinema City (404)

 • Cinema City otwiera kina 22 lipca

  Cinema City otwiera kina 22 lipca

  Najbliższa środa, 22 lipca, to długo wyczekiwany dzień przez kinomanów w całej Polsce. Wszystkie sale kinowe Cinema City zostaną ponownie otwarte. Sieć kin przygotowała dla widzów specjalny repertuar we wszystkich formatach, w tym IMAX, 4DX i VIP.
 • Cinema City znowu przesuwa termin otwarcia swoich kin. Co z resztą multipleksów?

  Cinema City znowu przesuwa termin otwarcia swoich kin. Co z resztą multipleksów?

  Widzowie nie będą mogli wybrać się do kin sieci Cinema City w najbliższy piątek, 3 lipca. Pomimo zapowiedzi, kina pozostaną zamknięte. Multikino ruszyło 19 czerwca, ale nie w całej Polsce, a Helios ma wznowić działalność właśnie 3 lipca.
 • Kina Cinema City i Helios otwarte w Polsce od 3 lipca, Multikino od 19 czerwca

  Kina Cinema City i Helios otwarte w Polsce od 3 lipca, Multikino od 19 czerwca

  Firma Cineworld, do której należy sieć kin Cinema City zapowiedziała w środę, że otworzy swoje kina 3 lipca. Tego samego dnia większość swoich multipleksów planuje również otworzyć sieć kin Helios. Jeszcze wcześniej będzie można pójść na film do Multikina. Pierwsze seanse w wybranych kinach odbędą się już 19 czerwca.
 • Cinema City: Ważne informacje dla posiadaczy kart Unlimited

  Cinema City: Ważne informacje dla posiadaczy kart Unlimited

  Oferowana przez sieć kin Cinema City karta Unlimited uprawnia jej właścicieli do nieograniczonej liczby seansów kinowych przez okres jej ważności. Zamknięcie kin z powodu pandemii koronawirusa sprawiło, że posiadacze tych kart nie mogą z nich korzystać. Sieć kin opublikowała właśnie oświadczenie w tej sprawie.
 • Cinema City przyjazne osobom autystycznym i z zespołem Aspergera

  Cinema City przyjazne osobom autystycznym i z zespołem Aspergera

  Niezwykła wiadomość i nowość na polskim rynku kinowym. Od 27 stycznia w repertuarze Cinema City znajdą się specjalne seanse przyjazne sensorycznie dla dzieci i dorosłych autystycznych oraz z zespołem Aspergera.
 • Najlepsza na Dzień Dziecka

  Najlepsza na Dzień Dziecka

  „Star Wars: The Last Jedi” „Auta 3”, „Gru, Dru i Minionki”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, „Strażnicy galaktyki 2”, „LEGO NINJAGO: Film”, „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, „My Little Pony: Film” to zaledwie kilka z kilkudziesięciu mega hitów dla widzów w każdym wieku, które będzie można obejrzeć w tym roku w sieci kin Cinema City. Z roczną kartą Cinema City Unlimited można oglądać tyle filmów, ile się chce i kiedy chce, a zakładając, że dziecko chodzi do kina minimum raz w tygodniu, dla rodziców koszt karty Cinema City Unlimited zwraca się już po 5 miesiącach, a przez pozostałe 7 miesięcy dziecko chodzi do kina za darmo!
 • "Planeta Singli" przedpremierowo podczas Ladies Night

  "Planeta Singli" przedpremierowo podczas Ladies Night

  ​Już 4 lutego odbędzie się kolejny wieczór Ladies Night w Cinema City Bonarka, w ramach którego wyświetlona zostanie przedpremierowo komedia romantyczna "Planeta Singli". Wspólne oglądanie zabawnych przygód jej bohaterów poszukujących prawdziwej miłości to doskonały sposób na spędzenie mroźnego lutowego wieczoru.
 • "Listy do M 2" przedpremierowo podczas Ladies Night

  "Listy do M 2" przedpremierowo podczas Ladies Night

  Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night, organizowane przez sieć kin Cinema City. Już 12 listopada poznamy dalsze losy bohaterów przebojowego filmu "Listy do M." - panie podczas wieczoru obejrzą "Listy do M 2".
 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]": Okrutna etykietka nastolatków

  "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]": Okrutna etykietka nastolatków

  Czy poznaliście już nowe słowo na 4 litery? THE DUFF (ang. "designated ugly fat friend", pl: "ta brzydka i gruba") to nowa szkolna etykietka w amerykańskich szkołach. Opowiada o tym film, który trafi na ekrany polskich kin 17 kwietnia. Już w czwartek, 9 kwietnia, obraz "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" będzie można obejrzeć na przedpremierowych pokazach w sieci Cinema City i Mulitkino.
 • "Szybcy i wściekli 7" wkrótce w kinach!

  "Szybcy i wściekli 7" wkrótce w kinach!

  Siódma część przebojowej serii "Szybcy i wściekli" trafi na ekrany polskich kin 10 kwietnia. Obraz będzie emocjonalnym pożegnaniem z gwiazdą cyklu Paulem Walkerem, który zginał w wypadku samochodowych w trakcie prac na planie "Szybkich i wściekłych 7". Trwa przedsprzedaż biletów na tę produkcję, między innymi w sieciach Cinema City i Multikino.