Cindy Crawford

Artykuły - Cindy Crawford (48)

 • Syn Cindy Crawford oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu

  Syn Cindy Crawford oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu

  Cindy Crawford jest uważana za jedną z topmodelek wszech czasów. Apogeum jej sukcesu przypada na połowę lat 90.
 • Super Bowl. Cindy Crawford powraca w reklamie i realu

  Super Bowl. Cindy Crawford powraca w reklamie i realu

  Słynna modelka Cindy Crawford ponownie na meczu o Super Bowl. Na 52. finał ligi NFL, który odbędzie się 4 lutego nakręciła remake reklamy sprzed 26 lat, którą w 1992 r. przygotowano z tej okazji. Zapowiedziała też, że planuje pojawienie się na stadionie w Minneapolis.
 • Córka Cindy Crawford odnosi sukcesy jako modelka

  Córka Cindy Crawford odnosi sukcesy jako modelka

  Ma dopiero 16 lat, a zdążyła już pozować dla Marca Jacobsa, spacerować po wybiegu u Calvina Kleina oraz uśmiechać się z okładki francuskiego "Vogue'a". Kaia Gerber, nastoletnia córka Cindy Crawford, to wschodząca gwiazda modelingu i najgorętsze nazwisko sezonu.
 • Cindy Crawford z córką na okładce "Vogue'a"

  Cindy Crawford z córką na okładce "Vogue'a"

  Okładkę kwietniowego numeru francuskiego "Voguea" zdobią dwie piękne panie Crawford. Ikona modelingu Cindy z córką Kaią, która dopiero stawia pierwsze kroki jako modelka. Deklarują, że to ich pierwsza i ostatnia wspólna sesja zdjęciowa.
 • Cindy Crawford: Dziewczyna z pieprzykiem

  Cindy Crawford: Dziewczyna z pieprzykiem

  Cindy Crawford zapowiedziała, że w 2016 roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka, której znakiem charakterystycznym jest pieprzyk na lewym policzku, chce zrezygnować z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.
 • Cindy Crawford przechodzi na emeryturę

  Cindy Crawford przechodzi na emeryturę

  Cindy Crawford zapowiada, że w tym roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka rezygnuje z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.
 • Cindy Crawford przygotowuje serial

  Cindy Crawford przygotowuje serial

  Supermodelka Cindy Crawford przygotowuje serial telewizyjny o świecie mody w latach 80. Ikona mody chce m.in. opowiedzieć o wojnie, jaką toczyły między sobą amerykańska agencja Ford i francuska Elite, aby przyciągnąć najbardziej znane modelki.
 • Era supermodelek odeszła bezpowrotnie?

  Era supermodelek odeszła bezpowrotnie?

  Cindy Crawford, Linda Evangelista, Christy Turlington czy Naomi Campbell - takie supermodelki już się nie powtórzą. Kto tak twierdzi? Ich fotograf - Peter Lindbergh.
 • 10 ważnych pytań o znamiona

  10 ważnych pytań o znamiona

  Ma je każda z nas. Niektóre dodają uroku, inne staramy się zamaskować.
 • Cindy Crawford zdradza przyczynę rozstania z Richardem Gere

  Cindy Crawford zdradza przyczynę rozstania z Richardem Gere

  Supermodelka Cindy Crawford wyznała, co było powodem rozpadu jej małżeństwa z Richardem Gere.

Filmy - Cindy Crawford (2)

 • Syn Cindy Crawford oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu

  Syn Cindy Crawford oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu. Nastolatek został zatrzymany w Beverly Hills 30 grudnia. Miał 0,8 promila zawartości alkoholu we krwi. Wyrok w sprawie wykroczenia ma zostać ogłoszony 13 marca. 19-letni Presley i jego młodsza siostra Kaia pracują w modelingu.
 • Cindy Crawford została twarzą polskiej marki odzieżowej

  Cindy Crawford ambasadorką marki Reserved. Modelka wzięła udział w kampanii promującej wiosenno-letnią kolekcję firmy. Działania prowadzone są pod hasłem „I Love You Cindy”. Wizerunek gwiazdy stylizowany jest w nich na lata 80. Obok Crawford w reklamie pojawią się Dacre Montgomery oraz Eric Roberts.