ciężka

Artykuły - Ciężka (129)

 • Izuagbe Ugonoh: Udany debiut Polaka w wadze ciężkiej

  Izuagbe Ugonoh: Udany debiut Polaka w wadze ciężkiej

  Szczecinianin Izuagbe Ugonoh (10-0, 8 KO) udanie zadebiutował w wadze ciężkiej, podczas gali w Auckland (Nowa Zelandia) zwyciężając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Juniora Iakopo (2-15, 1 KO).
 • Muzyk Jan Hnatowicz w stanie ciężkim

  Znany z występów z grupą Pod Budą muzyk Jan Hnatowicz został ciężko ranny po porażeniu prądem - dowiedział się reporter RMF FM. Do wypadku doszło w środę wieczorem (18 września) na próbie przed koncertem na zamku w Suchej Beskidzkiej w Małopolsce.
 • Ciężki tydzień dla złotego

  Dzisiejszy dzień był bogaty w liczne dane makroekonomiczne, które miały znaczący wpływ na rynek walutowy.
 • Ciężkie czasy naszego eksmiliardera

  Puls Biznesu pisze o dawnych interesach eksmiliardera Ryszarda Krauzego.
 • Niewidzialna siła w "X Factor"

  Niewidzialna siła w "X Factor"

  Wspaniałe widowisko i mili, wypoczęci uczestnicy? To też. A jednak za tym, co wydaje się radosną zabawą, kryje się ciężka praca. "X Factor" to wszak nie tylko show, lecz także solidna szkoła estradowego życia. Co dzieje się za jego kulisami?
 • Nadchodzą ciężkie czasy dla polskiego rolnictwa

  Rynek mięsa, zbóż i problemy z ziemią to czynniki, które mogą zaważyć na kondycji rolnictwa i nastrojach na wsi w najbliższym czasie. Od dawna nie było tylu poważnych sygnałów, które wskazują na to, że nadchodzą ciężkie czasy dla polskiego rolnictwa.
 • Trudne wybory, ciężkie decyzje

  Trudne wybory, ciężkie decyzje

  Polska "Obietnica", rumuńska "Pozycja dziecka", a także hollywoodzkie "Witaj w klubie" i "Ocalony" - te filmy w piątek, 14 marca, zadebiutują na ekranach naszych kin.
 • Ciężkie chwile walut gospodarek wschodzących

  Ciężkie chwile walut gospodarek wschodzących

  Brazylia zapowiedziała wartą 60 mld dolarów interwencję na stabilizowanie reala; Indie borykają się z najniższym kursem rupii wobec waluty USA w historii; problemy z lirą ma też Turcja - waluty gospodarek wschodzących przeżywają ciężkie chwile.
 • Ciężko jest być mamą-aktorką

  Ciężko jest być mamą-aktorką

  Jej bohaterka Sandra, to kobieta toksyczna. Lubi intrygi i sprawianie kłopotów innym. Prywatnie aktorka jest jej całkowitym przeciwieństwem. Dla niej najważniejsza jest rodzina. Nam zdecydowała się opowiedzieć o niezwykłej więzi, jaka łączy ją z synkiem.
 • Załamanie na rynku. Ryzykanci przeżyli ciężkie chwile

  Załamanie na rynku. Ryzykanci przeżyli ciężkie chwile

  Ciężkie dni mają za sobą internauci, którzy inwestowali w wirtualne pieniądze - bitcoiny. Waluta gwałtownie traciła na wartości, a wirtualną giełdę wymiany atakowali hakerzy.