ciężka

Artykuły - Ciężka (142)

 • Izuagbe Ugonoh: Udany debiut Polaka w wadze ciężkiej

  Izuagbe Ugonoh: Udany debiut Polaka w wadze ciężkiej

  Szczecinianin Izuagbe Ugonoh (10-0, 8 KO) udanie zadebiutował w wadze ciężkiej, podczas gali w Auckland (Nowa Zelandia) zwyciężając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Juniora Iakopo (2-15, 1 KO).
 • Ciężki dzień złotego

  Perspektywa obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, przecena EUR/USD i słabe zachowanie walut emerging markets, położyły się dziś cieniem na notowania złotego. Osłabił się on do wszystkich głównych walut. W relacji do dolara był najsłabszy od 14 miesięcy.
 • Muzyk Jan Hnatowicz w stanie ciężkim

  Znany z występów z grupą Pod Budą muzyk Jan Hnatowicz został ciężko ranny po porażeniu prądem - dowiedział się reporter RMF FM. Do wypadku doszło w środę wieczorem (18 września) na próbie przed koncertem na zamku w Suchej Beskidzkiej w Małopolsce.
 • Ciężki tydzień dla złotego

  Dzisiejszy dzień był bogaty w liczne dane makroekonomiczne, które miały znaczący wpływ na rynek walutowy.
 • Ciężkie czasy naszego eksmiliardera

  Puls Biznesu pisze o dawnych interesach eksmiliardera Ryszarda Krauzego.
 • Ciężkie dni jena

  Wczorajsza sesja powinna być zaliczona do spokojnych, czemu sprzyjał brak znaczących danych makro. Dolar nieznacznie zyskiwał na sile. Natomiast amerykańskie parkiety ponownie traciły na wartości.
 • Niewidzialna siła w "X Factor"

  Niewidzialna siła w "X Factor"

  Wspaniałe widowisko i mili, wypoczęci uczestnicy? To też. A jednak za tym, co wydaje się radosną zabawą, kryje się ciężka praca. "X Factor" to wszak nie tylko show, lecz także solidna szkoła estradowego życia. Co dzieje się za jego kulisami?
 • Nadchodzą ciężkie czasy dla polskiego rolnictwa

  Rynek mięsa, zbóż i problemy z ziemią to czynniki, które mogą zaważyć na kondycji rolnictwa i nastrojach na wsi w najbliższym czasie. Od dawna nie było tylu poważnych sygnałów, które wskazują na to, że nadchodzą ciężkie czasy dla polskiego rolnictwa.