ciężarówka

Artykuły - Ciężarówka (148)

Filmy - Ciężarówka (14)

 • Jechał spokojnie autostradą. Nagle drogę przysłoniła mu płachta

  Takie rzeczy nie zdarzają się często. Kierowca jechał autostradą 52 w Grove Heights w stanie Minnesota, podczas gdy nagle drogę zasłoniła mu plastikowa płachta. Mężczyzna musiał zjechać na bok. Wraz z pomocą policji udało mu się zdjąć płachtę. Okazało się, że pochodziła ona z przejeżdżającej ciężarówki. (STORYFUL/x-news)
 • Rowerzysta skorzystał z nietypowej podwózki

  Kierowca jadąc jedną z dróg w Kalifornii, zauważył coś niespotykanego. Mianowicie, ciężarówkę z pasażerem na "gapę". Najwyraźniej mężczyźnie na rowerze bardzo się spieszyło ponieważ postanowił przyczepić się do samochodu, by ten, nieco "przyśpieszył" jego trasę.
 • Pośpiech jest złym doradcą. Wypadek na autostradzie

  Osoba kierująca samochód osobowy, trochę przeliczył się z tym manewrem. Chcąc wyminąć ciężarówki sam zrobił sobie krzywdę, która mogła skończyć się bardzo źle.
 • Barcelona wstrząśnięta po ataku terrorystycznym

  Furgonetka staranowała tłum ludzi w Barcelonie. Do zdarzenia doszło na Las Ramblas, w turystycznym sercu miasta. "To był atak terrorystyczny" - informuje hiszpańska policja. W zamachu zginęło 13 osób, a ponad 100 jest rannych - wynika z najnowszych danych. Zatrzymano już dwie osoby podejrzane o związek z atakiem, jak poinformowała katalońska policja, najprawdopodobniej żaden z nich nie jest kierowcą furgonetki. Do zamachu przyznało się tzw. Państwo Islamskie.