ciężarów

Artykuły - Ciężarów (214)

 • Giełdy na minusach, ciężarem spółki IT

  Giełdy na minusach, ciężarem spółki IT

  Wtorkowa sesja na Wall Street zakończyła się niewielkimi spadkami, a ciężarem dla rynku okazały się spółki informatyczne, które w poprzednich dniach ciągnęły indeksy w górę.
 • Ciężary osłabiają euro

  Osłabienie euro wobec dolara nasila się. W poniedziałek (7.05) we wczesnych godzinach handlu kurs EUR/USD spadł poniżej psychologicznego wsparcia na poziomie 1,30.
 • Taki był Waldemar Baszanowski: świetny sportowiec i ceniony działacz

  Na kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci Waldemara Baszanowskiego, znakomitego sportowca i cenionego działacza, dwukrotnego mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów, w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wspominali go koledzy z pomostu i przyjaciele.
 • ME w ciężarach: Dołęga ósmy, wygrana Albegowa

  Daniel Dołęga (Zawisza Bydgoszcz) uzyskał 404 kg w dwuboju i zajął ósme miejsce w kategorii +105 kg w rozgrywanych w tureckiej Antalyi mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Zwyciężył Rosjanin Rusłan Albegow z rezultatem 429 kg.
 • ME w ciężarach: Czekiel 6., Michalski 7. w kat. 105 kg

  Kornel Czekiel (Budowlani Opole) uzyskał 380 kg w dwuboju i zajął szóste miejsce w kategorii 94 kg w odbywających się w Antalyi mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Arkadiusz Michalski (Górnik Polkowice) z rezultatem 379 kg był siódmy.
 • ME w ciężarach: Zieliński piąty, zwycięstwo Ciricu

  Tomasz Zieliński (Tarpan Mrocza) uzyskał 378 kg w dwuboju i zajął piąte miejsce w kategorii 94 kg w odbywających się w tureckiej Antalyi mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Zwyciężył reprezentant Mołdawii Anatoli Ciricu - 402 kg.
 • ME w ciężarach: Zwycięstwo Zubowej w kat. 75 kg

  Rosjanka Olga Zubowa uzyskała 265 kg w dwuboju i zwyciężyła w kategorii 75 kg w odbywających się w tureckiej Antalyi mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Polki w tej kategorii nie startowały.
 • ME w ciężarach - Sroka szósty, triumf Czikeridze

  Krystian Sroka (Tarpan Mrocza) uzyskał 350 kg w dwuboju i zajął siódme miejsce w kategorii 85 kg w odbywających się w tureckiej Antalyi mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Zwyciężył z rezultatem 365 kg Gruzin Rauli Czikeridze.
 • ME w ciężarach - Mizdal czwarta, zwycięstwo Sliwienko

  Ewa Mizdal (Unia Hrubieszów) uzyskała 232 kg i zajęła czwarte miejsce w kategorii 69 kg w odbywających się w Antalyi mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów, ustanawiając trzy rekordy Polski. Zwyciężyła Rosjanka Oksana Sliwienko z rezultatem 258 kg.
 • Marzena Karpińska: Najbardziej obawiam się kontuzji

  Marzena Karpińska: Najbardziej obawiam się kontuzji

  Mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 48 kg Marzena Karpińska (Znicz Biłgoraj) przyznała po powrocie do kraju z Turcji, że najbardziej obawia się kontuzji. "Mam obecnie drobny problem z barkiem" - powiedziała w czwartek na lotnisku w Warszawie.