ciąża

Synonimy:
ciążą, ciąże Objawy ciąży
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ciąża (1570)

Zdjęcia - Ciąża (-4)

 • muzyka.interia.pl
  Taylor Swift jest w ciąży?

Filmy - Ciąża (80)

 • Piersi po ciąży. Jak przywrócić im formę?

  Jak przywrócić formę piersiom po ciąży i karmieniu? Rozmawiały o tym w „Dzień Dobry TVN” trener personalny i dietetyk Edyta Litwiniuk oraz chirurg plastyczny Margareta Budner. Litwiniuk pokazała ćwiczenia dopasowane do kobiet po ciąży i karmieniu. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak kobiety postrzegają swoje ciało w ciąży?

  Hormony ciążowe mają ogromną moc - kobiety przechodzą szereg zmian, kiedy są w ciąży. Nie wszystkie są jednak dla nich łatwe do zaakceptowania. Co najczęściej zmienia się w wyglądzie kobiet, a co w ich psychice? Jak nie wpaść w zaburzenia odżywiania będąc w ciąży? Psycholog i psychoterapeuta Kaja Funez-Sokoła opowiedziała o zmianach zachodzących w wyglądzie kobiet w ciąży. – Kobiety, które są tęższe na początku, powinny przytyć trochę mniej – wyjaśniła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • USG w ciąży – jak szukać specjalisty?

  USG, czyli ultrasonografia, to badanie umożliwiające ocenę stanu płodu w macicy. Metoda ta wykorzystuje fale ultradźwiękowe. Są one wysyłane przez głowicę aparatu USG odbijają się od badanych tkanek, np. od narządów wewnętrznych płodu. Jak dokładnie wygląda takie badanie? Ginekolog i położnik Marzena Dębska zdradziła, jak szukać dobrego specjalisty od USG w ciąży. Które badanie jest bardziej dokładne 2D czy 4D? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Obalamy mity. Trening w okresie ciąży jest nie tylko wskazany, ma też pozytywny wpływ na nasze dziecko

  Czas obalić mity związane z trenowaniem w czasie ciąży. Aktywność fizyczna jest w tym okresie nie tylko wskazana. Może też znacznie ułatwić nam poradzenie sobie z trudnościami porodu oraz pozytywnie wpłynąć na rozwój płodu, a w przyszłości naszego dziecka. (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy X-bank Gallery.