ciąża

Synonimy:
ciążą, ciąże Objawy ciąży
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ciąża (809)

Zdjęcia - Ciąża (1)

  • muzyka.interia.pl
    Taylor Swift jest w ciąży?

Filmy - Ciąża (85)

  • Agnieszka Radwańska podziękowała fanom. Tenisistka promienieje w ciąży. Wideo

    Niedawno Agnieszka Radwańska ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Z tej okazji zewsząd napływały do niej życzenia i gratulacje. Radwańska nie pozostała dłużna kibicom i podziękowała wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Była tenisistka zakończyła karierę w 2018 roku.
  • Pierwsze USG i... tego się nie spodziewali

    Ci rodzice byli zaskoczeni, gdy okazało się, że będą mieć bliźniaki. Dowiedzieli się o tym podczas pierwszego USG. Kiedy pielęgniarka wyjaśniła, co jest na monitorze, matka i ojciec płakali z radości i żartowali ze swoją córeczką.
  • Najlepsza położna w Polsce radzi co spakować na porodówkę

    Ciąża to szczególny czas dla kobiety, a sam poród jest momentem bardzo dla niej stresującym. Najlepsza położna w Polsce – Anna Wojtyla doradziła w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” co spakować do szpitala, by być dobrze przygotowanym na ten wyjątkowy moment. – Koszula do porodu to jest najważniejsza rzecz – podkreśliła ekspertka. (Dzień Dobry TVN/x-news)
  • Siedem mitów na temat diety ciężarnych

    Dieta ciężarnych wymaga uwagi. Na przestrzeni lat powstało wiele spornych kwestii dotyczących tego, co powinna jeść kobieta spodziewająca się dziecka, a czego kategorycznie ma unikać. Oto 7 mitów na temat odżywiania w czasie ciąży. (agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z x-bank gallery.