Biznes - ciało

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ciało (Film (2003) Reż.Tomasz Konecki) ,

Artykuły - Ciało (7)

 • Chwilówka przyczyną śmierci

  Ciało 51-letniej przedstawicielki jednej z firm udzielających pożyczek gotówkowych z Zambrowa (Podlaskie) wyłowiono we wtorek z rzeki Gać niedaleko Milewa (gmina Łomża) - poinformowała podlaska policja.
 • Taki wynik to sukces

  Taki wynik to sukces

  Mija rok od zorganizowania przez Solidarność ogólnopolskiego strajku włoskiego, który objął w Boże Ciało 7 czerwca sporą część supermarketów i niektóre sklepiki. W sondażach protest poparło 52 procent respondentów. Przeciwko było 42 proc. Dziś opinie się zmieniły.
 • Strategie: Upadłe anioły wśród marek

  Strategie: Upadłe anioły wśród marek

  Zapomniane marki. Kto pamięta zdemolowane skrzynki pocztowe, z których podkradano próbki szamponu Wash & Go? A Pollenę 2000 i "Ociec, prać?". Najpopularniejszych marek lat 90. próżno dziś szukać na półkach sklepów. Marketingowe błędy odebrały im życie.
 • Ciało sprzedaje się inaczej

  Ciało sprzedaje się inaczej

  Z erotyką w reklamie trzeba postępować równie ostrożnie jak w życiu: nadmiar zdecydowanie szkodzi. Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzili ciekawy eksperyment, który potwierdza, że mężczyźni także mają wyobraźnię, a nachalna golizna przynosi efekt odwrotny do zamierzonego.
 • "Bankier Pana Boga"

  "Bankier Pana Boga"

  18 czerwca 1982 r. pod mostem Blackfrairs w Londynie znaleziono ciało Roberto Calviego, prezesa potężnej włoskiej grupy finansowej Banco Ambrosiano, nazywanego - ze względu na bliskie relacje, jakie łączyły go z Watykanem - "bankierem Pana Boga". Przed rokiem zaczął się proces jego zabójców. Ich mocodawcy nadal pozostają nieznani.
 • Nie tylko ciało

  Na początku lat dziewięćdziesiątych odwiedzaliśmy fitness-cluby. Zapomnieliśmy jednak całkowicie o gimnastyce psychiki.
 • Wiesława Ziółkowska - wywiad

  Konrad Piasecki: "Rada Polityki pieniężnej to ciało, które siedząc w swej wieży z kości słoniowej, zachowuje się jak ślepiec, którego ortodoksja graniczy z obłędem" - to piękny obraz RPP według Marka Belki. Co pani na to? Wiesława Ziółkowska: Chciałabym być tym słoniem siedzącym w tej wieży, po to chociażby, by zapełnić obecny budżet. Nie mogę podzielić poglądu, który wyraził pan profesor Belka w swoim artykule odnośnie RPP, ponieważ Rada rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku o