InteriaTV - ciało

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ciało (Film (2003) Reż.Tomasz Konecki) ,

Filmy - Ciało (10)

 • Niezwykła iluzja. "Straciła brzuszek" dzięki makijażowi

  Mirjana Kika Milosevic jest z zawodu makijażystkom, ale w wolnych chwilach lubi eksperymentować i bawić się iluzją. W tym celu używa kosmetyków dzięki, którym potrafi tworzyć naprawdę niezwykłe charakteryzację. Zobaczcie sami.
 • Walczyła z kompleksami. Dzisiaj wygląda tak

  Dziewczyna miała kompleksy na punkcie swojej wagi. Postanowiła wziąć się za siebie, by osiągnąć upragnioną sylwetkę. Teraz wygląda tak.
 • Ludzkie ciało jako płótno, a na nim?

  Jack Williams to artysta, który urzeka tym co robi z ludzkim ciałem. Artysta tworzy spektakularne krajobrazy na ciałach nagich modeli. Jack Williams używa reaktywnej farby, która w połączeniu ze światłem UV daje oszałamiające efekty. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć!
 • Spór o ciało świętej. Gdzie powinna spoczywać Bernadeta Soubirous?

  Lourdes na południu Francji to miejsce znane nie tylko katolikom. To właśnie tu, w 1858 r., 14-letnia Bernadeta Soubirous doznała kilkunastu objawień maryjnych, uznanych później przez Kościół. Sama Bernadeta po śmierci zaliczona została w poczet świętych. Podczas badań medycznych przeprowadzanych w ramach procesu kanonizacyjnego okazało się, że jej ciało nie uległo rozkładowi... Co jednak ciekawe, Bernadeta spoczęła nie w miejscu, które rozsławiła swoimi wizjami – a w oddalonym o 700 km od Lourdes klasztorze w Nevers. Wielu pielgrzymów przybywających do Lourdes nie kryje zaskoczenia tym faktem. Ale to sama Bernadeta wybrała życie w Nevers, chcąc uciec przed rozgłosem. W 1866 r. przywdziała habit zakonny i wstąpiła do tamtejszego klasztoru. Pozostała tam aż do swojej śmierci (1879 r.). Nie brak takich, którzy uważają, że ta wielka święta Kościoła katolickiego powinna spoczywać w swojej rodzinnej miejscowości. – Jej historia nie jest związana z Nevers, a Lourdes – przekonują. Ale mieszkańcy Nevers nawet nie chcą słyszeć o odebraniu im ciała Bernadety. W grę wchodzą nie tylko względy duchowe, ale także – a może przede wszystkim – ekonomiczne: według danych z 2012 r., pielgrzymki do kaplicy z ciałem Bernadety przynoszą miastu... ponad 2,5 miliona euro rocznie! Polecamy też: Tajemnice Całunu Turyńskiego. Dowód na zmartwychwstanie Chrystusa?
 • Ola Szwed: Lubię swoje ciało

  Czuję się dobrze ze sobą, bo jestem akceptowana przez tych, których kocham - mówi Ola Szwed, przyznając, że niejednokrotnie słyszała różne opinie na temat swojej urody i sylwetki. - Jesteśmy piękni, kiedy emanuje z nas pewność siebie.
 • Ty też możesz mieć idealne ciało

  Ile z was zasłania nogi, wstydząc się siateczki spękanych żyłek? Ile z was bezskutecznie próbowało maści, kremów, tabletek? Okazuje się, że rozwiązaniem problemu może być... laser. Zobaczcie sami.
 • Ciało prezydenta wróciło do Polski

  W niedzielę, po godz. 15 specjalny samolot wojskowy z ciałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego wylądował na lotnisku Okęcie w Warszawie.
 • Nie tylko ciało, odc. 2

  Patrick Swayze od zawsze był ulubieńcem płci pięknej. Nazywany był "Ciało", ale ambitny chłopak miał do zaoferowania coś więcej. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • "Polska nie zapłaciła za ciało inżyniera"

  Gościem w Kontrwywiadzie RMF FM był Paweł Graś, poseł PO.
 • "Piękny duch i piękne ciało"

  Piosenkarka Kayah i właścicielka firmy kosmetycznej Dorota Soszyńska odkrywają sekrety dobrego wyglądu i samopoczucia.