Sport - ciało

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ciało (Film (2003) Reż.Tomasz Konecki) ,

Artykuły - Ciało (10)

 • Ciało prezesa PKOl wróciło do Polski

  Piotr Nurowski, jedenasty w historii prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, zginął w sobotę w katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. - Nikt tak jak on nie cieszył się z sukcesów polskich sportowców - mówił premier Donald Tusk podczas środowej ceremonii powitania trumien z ciałami ofiar katastrofy.
 • Sukcesy Justyny Kowalczyk

  Lubi książki, nie ma czasu na kino, mówi o sobie, że jest leniwa, ale uchodzi za tytana pracy. Justyna Kowalczyk ma 27 lat i w środę zdobyła swój drugi olimpijski medal. W Whistler była druga w narciarskim sprincie na 1,4 km techniką klasyczną i trzecia w biegu łączonym 2x7,5 km.
 • Ciało Kumaritaszwiliego wróciło do Gruzji

  Ciało Kumaritaszwiliego wróciło do Gruzji

  Ciało 21-letniego saneczkarza Nodara Kumaritaszwiliego, który zginął w wyniku wypadku na treningu w Whistler w dniu otwarcia igrzysk olimpijskich w Vancouver, przyleciało w środę samolotem do Gruzji. Pogrzeb odbędzie się w sobotę w jego rodzinnym Bakuriani.
 • Makabryczne zdarzenie w Szwecji

  Skandynawskie środowisko narciarskie jest w wielkim szoku po makabrycznym wydarzeniu w Szwecji. Ciało zmarłego krótko po narodzeniu dziecka trenera norweskich biegaczy Ulfa Mortena Aune zostało wykradzione z kościoła w Sztokholmie tuż przed pogrzebem.
 • Zagadkowa śmierć eks-piłkarza

  Zagadkowa śmierć eks-piłkarza

  Jak poinformowała policja były piłkarz m.in. Widzewa Łódź, Korony Kielce i Legii Warszawa 34-letni Sławomir Rutka popełnił samobójstwo. Jego ciało znaleziono w niedzielę wieczorem w mieszkaniu w Pionkach.
 • Przyczyny zgonu Kamili nie są znane

  Nie są jeszcze znane przyczyny zgonu Kamili Skolimowskiej. Ciało mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem, która zmarła w środę w Portugalii, gdzie przebywała na zgrupowaniu kadry, zostanie przetransportowane do Warszawy.
 • Wyłowili ciało byłego hokeisty

  Dzień po tragicznej śmierci 64-letniego Huberta Martina, byłego hokeisty ligi NHL, policyjni nurkowie wyłonili z jeziora Kanasuta, po którym jeździł snowmobilem, zanim po nim pękła tafla lodu i wpadł do zimnej wody.
 • Ma ładne ciało, to pokazuje

  Czterokrotna mistrzyni olimpijska w pływaniu synchronicznym Anastazja Dawydowa powiedziała, że fotosesja dla jednego z pism dla mężczyzn była miłym doświadczeniem. Zdjęcia zostały zrobione w basenie.
 • Tatuaże gwiazd sportu

  Tatuaże gwiazd sportu

  Przez wiele lat tatuaż kojarzony był z subkulturą więzienną i światkiem przestępczym. Dziś nie jest już tematem tabu, a "body art", czyli sztuka zdobienia ciała, cieszy się coraz większą popularnością.
 • "Moje ciało rozleciało się na kawałki"

  Po dwóch miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją Łukasz Kadziewicz wznowił treningi. W niedzielę reprezentant Polski prawdopodobnie będzie bronił barw Sparklingu Mediolan w meczu Serie A przeciwko Andreoli Latina.