ciało

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ciało (Film (2003) Reż.Tomasz Konecki) ,

Artykuły - Ciało (692)

Filmy - Ciało (16)

 • Były gwiazdor NBA ma nową partnerkę. Kim jest?

  Były gwiazdor NBA Lamar Odom ma nową partnerkę. Jest nią trenerka personalna Sabrina Parr. Kobieta lubi chwalić się zdjęciami z siłowni, na której eksponuje umięśnione ciało. (Agencja TVN/x-news)
 • Niezwykła iluzja. "Straciła brzuszek" dzięki makijażowi

  Mirjana Kika Milosevic jest z zawodu makijażystkom, ale w wolnych chwilach lubi eksperymentować i bawić się iluzją. W tym celu używa kosmetyków dzięki, którym potrafi tworzyć naprawdę niezwykłe charakteryzację. Zobaczcie sami.
 • Qczaj i ćwiczenia wzmacniające dla mam

  Jak z pokoju dziecięcego zrobić salę treningową? Qczaj pokazał kilka ćwiczeń, które można wykonać podczas opieki nad dzieckiem. Jak wzmocnić plecy?
 • Jak dbać o mięśnie brzucha po ciąży?

  Podczas ciąży rozciągają się mięśnie brzucha, przez co zmienia on swój kształt. Po porodzie mięśnie powinny wrócić na swoje miejsce, ale nie zawsze tak się dzieje. Dlaczego u niektórych kobiet dochodzi po ciąży do rozstępu mięśni prostych brzucha, a u innych nie? Jak dbać o mięśnie brzucha po ciąży? W "Dzień Dobry TVN" trenerka i położna Izabela Dębińska oraz dermatolog Łukasz Preibisz opowiedzieli o sposobach na walkę z tą dolegliwością.