​CI Games

Artykuły - ​CI Games (254)

 • Czarny piątek dla dwóch polskich firm

  Czarny piątek dla dwóch polskich firm

  ​CI Games oraz 11 bit studios mają za sobą bardzo trudny piątek. Obie notowane na giełdzie w Warszawie spółki ogłosiły wyniki finansowe znacznie poniżej oczekiwań inwestorów, co przełożyło się na niemal lawinową wyprzedaż akcji.
 • Główne indeksy na minusach. Wyprzedaż na akcjach Altusa TFI oraz CI Games

  Piątkowe notowania na warszawskiej giełdzie upływają pod znakiem spadków, a najmocniej zniżkuje sWIG80 (-1,6 proc.). Indeks małych spółek ciągną w dół mocne spadki Altusa TFI, Getin Holding oraz Krezusa. Natomiast w mWIG40 znaczna przecena dotyka akcji CI Games i 11 bit studios.
 • Grupa CI Games wypracowała blisko 13,2 mln zł przychodów w I półroczu

  Blisko 13,2 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży netto wypracowała w pierwszym półroczu Grupa CI Games. Zdarzenia jednorazowe, których kwota przekroczyła 8,6 mln zł, znacząco wpłynęły na wyniki grupy. Obecnie spółka pracuje nad nowymi tytułami. Do 2020 roku chce zrealizować projekty o łącznej wartości 100 mln zł.
 • Ogłoszenie Zarządu spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia CI Games S.A.

  Raport bieżący nr 21/2018Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”), działając na podstawie przepisów art. 399 § 1 w zw. z art. 398 k.s.h., niniejszym zwołuje Nadwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki na dzień 27 września 2018 roku, godz. 12:00 ("NWZ”). Obrady NWZ odbędą się w Warszawie, przy ul. Zajęczej 2B, w budynku B4. Pełna treść ogłoszenia Zarządu Spółki o zwołan
 • Raport półroczny CI GAMES SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport półroczny PSr

  Raport w załączniku :
 • CI Games ogłasza Sniper Ghost Warrior Contracts

  CI Games S.A. ogłasza kolejną grę w taktycznej serii: Sniper Ghost Warrior Contracts. Najnowszy tytuł przeniesie graczy w surowe klimaty Syberii. Wprowadzi zupełnie nowy dla serii sposób rozgrywki - system kontraktów.
 • Zapowiedź gry "Sniper Ghost Warrior Contracts"

  Raport bieżący nr 20/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) zawiadamia, w nawiązaniu do raportu bieżącego Spółki nr 42/2017 z dnia 27 czerwca 2017 r., o podjęciu w dniu dzisiejszym decyzji o podaniu do publicznej wiadomości informacji o oficjalnym tytule najnowszej gry Spółki z serii "Sniper Ghost Warrior” oraz o jej premierze. Nowa gra będzie zatytułowana "Sniper Ghost W
 • Rejestracja przez sąd zmiany Statutu CI Games S.A.

  Raport bieżący nr 19/2018Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym doręczono Spółce postanowienie Sądu rejestrowego Spółki – Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS z dnia 17 maja 2018 r., na mocy którego ww. Sąd dokonał rejestracji zmiany Statutu Spółki w zakresie wysokości kapitału zakładoweg
 • Zawarcie umowy dotyczącej wykonania oraz produkcji gry "Lords of the Fallen 2"

  Raport bieżący nr 18/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że w dniu 1 czerwca 2018 roku, około godz. 20.00, została podpisana między Spółką a spółką Defiant Studios LLC z siedzibą w Nowym Jorku ("Defiant") umowa, na mocy której Defiant wykona, w oparciu o własną wizję kreatywną, grę wideo z gatunku RPG (role-playing game) w wersji na XboxOne, Playstation4 o
 • Strategia CI Games daje zyski

  Grupa CI Games wypracowała w pierwszym kwartale 2018 r. ponad 7,7 mln zł skonsolidowanych przychodów, zysk netto wyniósł 0,6 mln zł, a wynik EBITDA ukształtował się na poziomie 3,6 mln zł.