Chyra

Artykuły - Chyra (45)

 • Andrzej Chyra wyznał, że od półtora roku nie pije alkoholu

  Andrzej Chyra wyznał, że od półtora roku nie pije alkoholu

  Przez wiele lat media rozpisywały się o tym, że Andrzej Chyra jest uzależniony od alkoholu, a teksty te ilustrowano zdjęciami aktora sugerującymi, że jest pod wpływem. Jednak w ostatnim czasie gwiazdor nie daje żadnych pretekstów do takich plotek.
 • Andrzej Chyra i jego trudne początki

  Andrzej Chyra i jego trudne początki

  Pierwszą dużą rolę Andrzej Chyra zagrał po 12 latach od skończenia szkoły aktorskiej. Nim wybił się dzięki kreacji w filmie "Dług", głównie zajmował się reżyserią telewizyjną. Pod swoją pieczą miał m.in. jeden z pierwszych polskich talk-show "Wieczór z Alicją".
 • Chyra jako "Towarzysz Jezus"

  Chyra jako "Towarzysz Jezus"

  Urszula Antoniak, autorka kontrowersyjnego filmu "Code Blue", przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu. Obraz zatytułowany dość prowokująco "Towarzysz Jezus" powstanie, w przeciwieństwie do poprzednich produkcji autorki, w całości w Polsce.
 • Film z obsadą bez precedensu

  Film z obsadą bez precedensu

  "Aktorzy przyjechali", reż. Andrzej Wajda, Polska 2010. Występują m.in. Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Seweryn, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Krzysztof Globisz, Krzysztof Kolberger, Olgierd Łukaszewicz, Anna Mucha, Cezary Pazura, Wojciech Siemion, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski.
 • Chyra z Isabelle Huppert

  Chyra z Isabelle Huppert

  Andrzej Chyra, wspólnie ze słynną francuską aktorką Isabelle Huppert, wystąpi w weekend w Warszawie w spektaklu "Tramwaj", wyreżyserowanym przez Krzysztofa Warlikowskiego według sztuki Tennessee Williamsa "Tramwaj zwany pożądaniem".
 • Chyra zagrał w "Tramwaju" Warlikowskiego

  Chyra zagrał w "Tramwaju" Warlikowskiego

  - Gram polskiego emigranta, który został nagle wyrwany z poczucia pozornej życiowej stabilizacji w obcym mu kraju - powiedział Andrzej Chyra, odtwórca roli Stanleya Kowalskiego w sztuce "Tramwaj" Krzysztofa Warlikowskiego.
 • Chyra jako Kowalski. W Paryżu

  Chyra jako Kowalski. W Paryżu

  Premiera spektaklu "Tramwaj" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego według sztuki Tennessee Williamsa odbędzie się w czwartek, 4 lutego, w paryskim Teatrze Odeon. W głównych rolach wystąpią znana aktorka Isabelle Huppert i Andrzej Chyra.
 • Andrzej Chyra po francusku

  Andrzej Chyra po francusku

  Andrzej Chyra ("Komornik", "Symetria", "Tulipany") wystąpi w paryskim teatrze Odeon w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem". Aktor zagra u boku samej Isabelle Huppert ("Pianistka", "8 kobiet", "Gorzka czekolada").
 • Gorąca trzynastka

  Gorąca trzynastka

  Gdziekolwiek się pojawią, ścigają ich kobiece spojrzenia. Są męscy, seksowni, uwodzicielscy, choć każdy w inny sposób. Z okazji swoich pierwszych urodzin SHOW ma dla was wyjątkowy prezent. Przedstawiamy najseksowniejszych facetów w polskim show-biznesie. Oto oni!
 • Kawalerowie (nie) do wzięcia

  Kawalerowie (nie) do wzięcia

  Trwa sezon na śluby gwiazd. Są jednak mężczyźni, którzy za skarby nie chcą stanąć na ślubnym kobiercu. SHOW wie dlaczego!

Filmy - Chyra (1)

 • Andrzej Chyra o "Katyniu"

  Chyra: Ten film dotyka bardzo wielu spraw. Jednak moim zdaniem najważniejsze jest to, że pokazuje jak ta historia wpłynęła na mentalność Polaków, na to, jak myślimy.