chrysler

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Chrysler (producent samochodów ) ,

Artykuły - Chrysler (125)

 • Akcje koncernu Fiat Chrysler ( FCA) spadły o ponad 10 procent

  Akcje koncernu Fiat Chrysler ( FCA) spadły o ponad 10 procent

  O 10,3 proc. spadły w czwartek akcje Fiat Chrysler Automobiles (FCA) na giełdzie mediolańskiej, gdy w prasie branżowej pojawiły się informacje o tym, że koncern fałszował dane dotyczące wysokości sprzedaży jego samochodów w USA.
 • Nowy chrysler 300

  Nowy chrysler 300

  Na styczniowym salonie w Detroit Chrysler oficjalnie zaprezentuje nowe wcielenie modelu 300. Już wiemy, jak ten samochód będzie wyglądał.
 • Auta Chryslera i Dodge'a do naprawy

  Auta Chryslera i Dodge'a do naprawy

  Chrysler poinformował, że wycofuje do naprawy 26397 pojazdów, w których stwierdzono niebezpieczeństwo pożaru w razie wycieku na blok silnika płynu z układu wspomagania kierownicy.
 • Limitowany Jeep dla fanów Call of Duty: Black Ops

  Limitowany Jeep dla fanów Call of Duty: Black Ops

  Tego jeszcze nie było! Co prawda zdarzało się, że ścigałki dostawały jakieś pojedyncze specjalne wersje samochodów, a wydawcy shooterów przemalowywali fabryczne auta na barwy swojego tytułu, ale limitowany Jeep powiązany z grą? To nowość...
 • Oto chrysler 200!

  Oto chrysler 200!

  Wiemy już jak wyglądać będzie najnowsze dziecko Chryslera - model 200. Po budującej napięcie serii fotografii przedstawiającej detale, producent opublikował właśnie pierwsze "pełne" zdjęcia auta, które zastąpić ma w ofercie wysłużony i opatrzony model sebring.
 • Chrysler zarabia!

  Chrysler zarabia!

  Wiele wskazuje na to, że fuzja z Fiatem wyszła Chyslerowi na dobre. W drugim kwartale tego roku amerykańska firma uzyskała zysk operacyjny w wysokości 183 mln dolarów.
 • Chrysler zmieni się w Lancię?

  Chrysler zmieni się w Lancię?

  Samochody Lancii trafią do salonów Chryslera.
 • Najpierw GM, potem Chrysler

  Najpierw GM, potem Chrysler

  Sergio Marchionne, który pełni obecnie funkcję dyrektora generalnego Chryslera powiedział, że jest bardzo prawdopodobne, że już w przyszłym roku amerykańska firma uruchomi skierowaną do osób fizycznych emisję swoich akcji.
 • Grand cherokee światowym hitem...

  Grand cherokee światowym hitem...

  Chrysler, jeszcze niedawno murowany kandydat do bankructwa, po częściowym przejęciu przez Fiata wydobywa się z tarapatów.
 • Pentastar dla nowego jeepa

  Pentastar dla nowego jeepa

  Chrysler rozpoczął produkcję najbardziej zaawansowanej jednostki napędowej V-6 w historii koncernu, występującej pod nazwą Pentastar V-6.

Filmy - Chrysler (1)

 • Następca voyagera?

  Chociaż samochód otrzymał nazwę chrysler 700C, wprawne oko zauważy wiele nawiązań stylistycznych do lancii delty. Dlaczego? O tym dowiesz się TUTAJ