Chromecast

Artykuły - Chromecast (7)

 • Nowy Google Chromecast – znamy szczegóły

  Nowy Google Chromecast – znamy szczegóły

  Podczas wydarzenia Google Launch Night, technologiczny gigant zdradził szczegóły na temat swojej najnowszej przystawki do telewizora.
 • Sabrina – nowa przystawka do telewizora Google Chromecast

  Sabrina – nowa przystawka do telewizora Google Chromecast

  W internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające nową przystawkę do TV od Google. Projekt Sabrina to prawdopodobnie nadchodzący następca Chromecasta.
 • Google pracuje nad nowym Chromecastem?

  Google pracuje nad nowym Chromecastem?

  Google może opracowywać nową przystawkę do telewizorów, której możliwości w końcu wzrosłyby w porównaniu do starszej generacji sprzętu. Co ma w zanadrzu amerykański producent?
 • Chromecast nadchodzi do wielu nowych krajów

  Chromecast nadchodzi do wielu nowych krajów

  Chromecast to rewolucyjne urządzenie pozwalające przenieść obraz z ekranu monitora czy smartfona bezpośrednio na telewizor. Możliwości małego gadżetu w porównaniu do jego ceny (35 dolarów) sprawiły, że pierwsze egzemplarze rozeszły się jak świeże bułeczki. Dotychczas Chromecast był oficjalnie dostępny wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak już niedługo ma się to zmienić.
 • Chromecast bez możliwości podłączenia do publicznej sieci WiFi

  Chromecast bez możliwości podłączenia do publicznej sieci WiFi

  ​Chromecast niespodziewanie pojawił się na rynku, zyskując wielu zwolenników. Za niewygórowaną cenę otrzymujemy bardzo przydatne urządzenie, które już wkrótce otrzyma wsparcie dużej liczby aplikacji. I choć w Stanach Zjednoczonych popularność doprowadziła do wyprzedania pierwszej partii, która trafiła na rynek, to jednak urządzenie nie ustrzegło się wad.
 • Kolejne platformy przyłączają się do Google Chromecast

  Kolejne platformy przyłączają się do Google Chromecast

  Chromecast został zaprezentowany w tamtym tygodniu i z miejsca zaskarbił sobie popularność wielu użytkowników, przez co zapasy urządzenia na terenie Stanów Zjednoczonych zostały wyprzedane. W związku z ogromną popularnością, szereg serwisów internetowych oferujących pliki wideo zapowiedział wsparcie dla Chromecast.
 • Chromecast - streamowa rewolucja Google

  Chromecast - streamowa rewolucja Google

  ​Już wiemy, czym tak naprawdę będzie Google TV, a przynajmniej jedna związana z tym usługa. Chromecast to specjalne urządzenie w kształcie pendrive’a, które w niezwykle łatwy sposób pozwala streamować obraz z tabletu, smartfona czy też komputera prosto na ekran telewizora. Google zaprezentowało małą rewolucję!