Christina Hendricks

Artykuły - Christina Hendricks (19)

 • Christina Hendricks w sukience z dekoltem

  Christina Hendricks w sukience z dekoltem

  Christina Hendricks przez wielu jest uważana za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek. Wszystko za sprawą pięknych, kobiecych kształtów.
 • Christina Hendricks: Akordeonistka w Hollywood

  Christina Hendricks: Akordeonistka w Hollywood

  "Lost River" wydaje się być ciekawą propozycją na upalny lipcowy wieczór z kilku powodów. Bez wątpienia jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Ryana Goslinga, dla którego jest to reżyserski debiut. Jednak niewiele osób wie, że "Lost River" ma też drugiego debiutanta. Po raz pierwszy główną rolę gra w nim dziewczyna, która czekała na tę szansę przez prawie 20 lat swojej zawodowej kariery. Mowa tutaj o rudej z "Mad Menów", czyli Christinie Hendricks.
 • Christina Hendricks została blondynką!

  Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!
 • Duży biust: Atut czy przekleństwo?

  Duży biust: Atut czy przekleństwo?

  Bóle kręgosłupa, odparzenia skóry, kłopoty podczas uprawiania sportu, a nawet problemy w sypialni – wszystko to z powodu… dużego biustu. Operacja czy dobrze dobrany biustonosz? Oto dylemat wielu Polek, które mają większy (i cięższy) biust.
 • Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Jeśli nie udało ci się zgubić kilku dodatkowych kilogramów przed rozpoczęciem karnawału – nie martw się. Wystarczy, że weźmiesz przykład z gwiazd, szczególnie tych, które nie noszą rozmiaru XS. Jeżeli nie masz już czasu na rozpoczęcie diety (karnawał kończy się 13 lutego, zakładamy więc, że nie zdążysz spektakularnie schudnąć) – wybierz się na przemyślane zakupy. Czego warto szukać przed imprezą lub balem? Same zobaczcie!
 • Plus czy minus?

  Plus czy minus?

  To ma znaczenie! Okularnice też mogą uwodzić spojrzeniem. Jak? O to zapytaliśmy eksperta.
 • Zapracowany reżyser "Drive"

  Zapracowany reżyser "Drive"

  Nicolas Winding Refn, reżyser pokazywanego na naszych ekranach filmu "Drive", nie może narzekać na brak zajęć. Wśród rozlicznych projektów, nad którymi pracuje duński twórca, najważniejszym wydaje się być nowa wersja klasyka sci-fi "Ucieczka Logana".