Christina Aguilera

Artykuły - Christina Aguilera (614)

 • Christina Aguilera nago w wannie. Wygrywa z nadwagą?

  Christina Aguilera nago w wannie. Wygrywa z nadwagą?

  Amerykańska wokalistka Christina Aguilera opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które pokazuje, że najwyraźniej w ostatnim czasie zgubiła nadprogramowe kilogramy.
 • Christina Aguilera świętuje 15 lat "Stripped"

  Christina Aguilera świętuje 15 lat "Stripped"

  26 października 2017 roku minęło 15 lat od wydania jednego z najważniejszych albumów w karierze Christiny Aguilery, "Stripped". Z tej okazji wokalistka udostępniła na swoim Twitterze stare zdjęcia promocyjne.
 • Jak cenzurują okładki na Bliskim Wschodzie?

  Jak cenzurują okładki na Bliskim Wschodzie?

  Mariah Carey, Lady Gaga, Shakira i Katy Perry to gwiazdy światowego formatu, których muzyka dociera na każdy kontynent i niemal do każdego kraju. Jednak nie wszędzie ich twórczość budzi powszechny entuzjazm, a czasami nawet sprawia sporo problemów. Władze niektórych państw, w szczególności tych na Bliskim Wschodzie, niezbyt przychylnie podchodzą m.in. do okładek albumów gwiazd.
 • 5. rocznica śmierci Etty James. 5 popularnych coverów "At Last"

  5. rocznica śmierci Etty James. 5 popularnych coverów "At Last"

  20 stycznia 2012 roku po roku walki z białaczką zmarła Etta James, jedna z kultowy wokalistek bluesowo-soulowych. Artystka w swoim dorobku miała kilka niezapomnianych wykonań. Jednym z wielkich przebojów Etty James, mimo iż oryginalnie nie była to jej kompozycja, jest utwór "At Last". I to właśnie pięć popularnych coverów tej piosenki możecie posłuchać poniżej.
 • Amerykańscy artyści idą na wojnę z piractwem i korporacjami

  Amerykańscy artyści idą na wojnę z piractwem i korporacjami

  Katy Perry, Christina Aguilera, Lionel Ritchie i Jon Bon Jovi to tylko niektórzy artyści, którzy podpisali się pod listem skierowanym do Urzędu Ochrony Praw Autorskich o zaostrzenie przepisów dotyczących własności intelektualnej.
 • Christina Aguilera całuje uczestniczkę "The Voice"

  Christina Aguilera całuje uczestniczkę "The Voice"

  Podczas przesłuchań w ciemno do amerykańskiej edycji "The Voice" jedna z uczestniczek rozbawiła jurorów programu. W pewnym momencie dziewczyna pocałowała Christinę Aguilerę, którą później wybrała na swoją wokalną trenerkę.
 • Piosenki, które są o seksie, ale mogłeś o tym nie wiedzieć

  Piosenki, które są o seksie, ale mogłeś o tym nie wiedzieć

  Wielokrotnie słuchacze mylą znaczenie największych przebojów swoich ulubionych wykonawców. Przez to na temat utworów rodzą się różne, dziwne teorie, a gdy w końcu wokalista lub muzyk wyjaśni, o co chodzi w danej piosence, słuchacz jest ogromnie zaskoczony. Tak może być również w przypadku poniższych piosenek. Oto kilka przykładów utworów, które dotyczą seksu, ale nie wszyscy o tym wiedzą.
 • Najdziwniejsze diety gwiazd muzyki

  Najdziwniejsze diety gwiazd muzyki

  Gwiazdy, aby osiągnąć odpowiednią sylwetkę, zrobią naprawdę wiele. Czasem nawet poddadzą się drastycznym dietom, niekoniecznie korzystnym dla ich zdrowia.
 • Śpiewanie hymnu - to nie takie proste

  Śpiewanie hymnu - to nie takie proste

  Lady Gaga uświetni 50. finał Super Bowl. Jednak nie wystąpi ona w przerwie (słynne 12 minut jest w tym roku zarezerwowane dla Coldplay, Beyonce i Bruno Marsa), a na początku całego wydarzenia i zaśpiewa hymn. O tym jak sporo problemów może sprawić hymn, przekonały się nawet największe gwiazdy.
 • Beyonce i inne gwiazdy wysadzają samochody... w teledyskach

  Beyonce i inne gwiazdy wysadzają samochody... w teledyskach

  W teledysku musi się wiele dziać. Twórcy klipów wychodzą z takiego założenia i starają się za wszelką cenę przykuć uwagę odbiorcy. Robią to przykładowo za pomocą wybuchów samochodów. Któż nie chciałby zobaczyć eksplozji w teledysku? Na pewno wokalistki, o których piszemy poniżej.

Zdjęcia - Christina Aguilera (144)

 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata
 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata
 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata
 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata

Filmy - Christina Aguilera (2)