Christian Bale

Synonimy:
Bale Christian,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Christian Bale (72)

 • Christian Bale zagra Gorra w czwartym filmie z serii „Thor”

  Christian Bale zagra Gorra w czwartym filmie z serii „Thor”

  Gorr the God Butcher (Gorr – Bóg Rzeźnik) - to w postać tego złoczyńcy z komiksów Marvela wcieli się Christian Bale w kręconym przez Taikę Waititiego filmie „Thor: Love and Thunder”. Potwierdzenie tej informacji padło podczas Disney Investors Day, gdzie ujawniono wiele planów dotyczących produkcji Disneya.
 • Christian Bale: Specjalista od przemian

  Christian Bale: Specjalista od przemian

  "Aktorstwo przyszło do mnie dość wcześnie i mam do niego stosunek mieszany. Od miłości do nienawiści" – mówi gwiazdor. "Tak naprawdę nie wiem, co u licha innego mógłbym robić" - dodaje 46-letni gwiazdor.
 • Christian Bale: Gruby i chudszy

  Christian Bale: Gruby i chudszy

  Uchodzi za mistrza filmowej transformacji. Do kolejnych ról chudnie i tyje, za każdym razem zmieniając się nie do poznania. Jednocześnie uchodzi za jednego z najzdolniejszych aktorów pracujących obecnie w Hollywood. 30 stycznia 2019 roku Christian Bale kończy 45 lat.
 • Christian Bale podziękował za Złoty Glob... szatanowi

  Christian Bale podziękował za Złoty Glob... szatanowi

  Podczas 76. gali rozdania Złotych Globów Christian Bale otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w komedii lub musicali za "Vice" Adama McKay'a. Wcielił się w nim w byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych za administracji George'a W. Busha, Dicka Cheney'a. Podczas mowy dziękczynnej Bale wyraził wdzięczność szatanowi. Miał być to dowcip, jednak nie każdemu przypadł on do gustu.
 • Matt Damon i Christian Bale w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Matt Damon i Christian Bale w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Matt Damon i Christian Bale są zainteresowani głównymi rolami w nowym filmie Jamesa Mangolda, autora takich produkcji, jak "Logan: Wolverine", "Przerwana lekcja muzyki" czy "Spacer po linie".
 • Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale jest jednym z tych aktorów, którzy nie boją się drastycznej zmiany dla roli. By uwiarygodnić, cierpiącą na bezsenność, postać w „Mechaniku” schudł aż 30 kilogramów!
 • Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  "Jonah nie wiedział czy przyjdzie, bo nie mógł znaleźć garnituru, który zmienia rozmiar co trzy godziny" - zażartował kiedyś Jeffrey Ross na temat Jonah Hilla, dwukrotnie nominowanego do Oscara aktora, od kilku lat na zmianę tracącego i przybierającego na wadze. Hill nie jest jednak najbardziej ekstremalnym przypadkiem. Są tacy, dla których drastyczna zmiana wagi jest jednym z podstawowych aspektów wcielenia się w postać. Oto nasza subiektywna lista aktorów, którzy schudli lub przytyli na potrzeby roli.
 • Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

  Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

  Nominowany do Oscara za role w "Big Short" Christina Bale, wystąpi w najnowszym filmie Scotta Coopera. Będzie to ich druga współpraca. Po raz pierwszy spotkali się na planie "Zrodzonego w ogniu" w 2013 roku.
 • Christian Bale nauczył się grać na perkusji w dwa tygodnie

  Christian Bale nauczył się grać na perkusji w dwa tygodnie

  Nominowany do Oscara Christian Bale przyznał, że do roli w filmie "Big Short" nauczył się grać na perkusji. Zajęło mu to dwa tygodnie.
 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.

Filmy - Christian Bale (4)

 • "Kwiaty wojny"

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester - podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller, początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje na siebie rolę obrońcy...
 • Christian Bale o swojej postaci: dziecko i playboy

  Batman zniknął zupełnie. Bruce Wayne w swej istocie naprawdę zniknął - stał się bowiem jeszcze większym odludkiem niż kiedykolwiek przedtem - mówi Christian Bale podczas wywiadu przeprowadzonego przy okazji premiery DVD i Blu-ray filmu „Mroczny Rycerz powstaje”.
 • "Mroczny Rycerz powstaje" na Blu-ray i DVD

  Ostatnia część kasowej trylogii Christophera Nolana debiutuje na Blu-ray o DVD. Po ośmiu latach nieobecności Batman powraca, by uratować Gotham City przed zamaskowanym terrorystą Bane'em.
 • "Mroczny Rycerz powstaje"

  Kolejna odsłona przygód człowieka-nietoperza zrealizowana przez Christophera Nolana. W głównych rolach występują Christian Bale, Gary Oldman, Michael Caine, Morgan Freeman i Anne Hathaway.