Christian Bale

Synonimy:
Bale Christian,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Christian Bale (134)

 • Matt Damon i Christian Bale w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Matt Damon i Christian Bale w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Matt Damon i Christian Bale są zainteresowani głównymi rolami w nowym filmie Jamesa Mangolda, autora takich produkcji, jak "Logan: Wolverine", "Przerwana lekcja muzyki" czy "Spacer po linie".
 • Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale jest jednym z tych aktorów, którzy nie boją się drastycznej zmiany dla roli. By uwiarygodnić, cierpiącą na bezsenność, postać w „Mechaniku” schudł aż 30 kilogramów!
 • Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  "Jonah nie wiedział czy przyjdzie, bo nie mógł znaleźć garnituru, który zmienia rozmiar co trzy godziny" - zażartował kiedyś Jeffrey Ross na temat Jonah Hilla, dwukrotnie nominowanego do Oscara aktora, od kilku lat na zmianę tracącego i przybierającego na wadze. Hill nie jest jednak najbardziej ekstremalnym przypadkiem. Są tacy, dla których drastyczna zmiana wagi jest jednym z podstawowych aspektów wcielenia się w postać. Oto nasza subiektywna lista aktorów, którzy schudli lub przytyli na potrzeby roli.
 • Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

  Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

  Nominowany do Oscara za role w "Big Short" Christina Bale, wystąpi w najnowszym filmie Scotta Coopera. Będzie to ich druga współpraca. Po raz pierwszy spotkali się na planie "Zrodzonego w ogniu" w 2013 roku.
 • Christian Bale nauczył się grać na perkusji w dwa tygodnie

  Christian Bale nauczył się grać na perkusji w dwa tygodnie

  Nominowany do Oscara Christian Bale przyznał, że do roli w filmie "Big Short" nauczył się grać na perkusji. Zajęło mu to dwa tygodnie.
 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.
 • Christian Bale zastąpi Leonardo DiCaprio

  Christian Bale zastąpi Leonardo DiCaprio

  Christian Bale negocjuje swój udział w filmie "The Deep Blue Good-by". Po tym, jak Leonardo DiCaprio wycofał się z projektu, producenci zaprosili na rozmowy właśnie Bale'a.
 • Christian Bale jako Steve Jobs?

  Christian Bale jako Steve Jobs?

  Christian Bale ("American Hustle", "Terminator - Ocalenie", "Mroczny Rycerz") ma wcielić się w postać współzałożyciela firmy Apple. Nad filmową biografią Steve'a Jobsa pracuje David Fincher.

Filmy - Christian Bale (4)

 • "Kwiaty wojny"

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester - podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller, początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje na siebie rolę obrońcy...
 • Christian Bale o swojej postaci: dziecko i playboy

  Batman zniknął zupełnie. Bruce Wayne w swej istocie naprawdę zniknął - stał się bowiem jeszcze większym odludkiem niż kiedykolwiek przedtem - mówi Christian Bale podczas wywiadu przeprowadzonego przy okazji premiery DVD i Blu-ray filmu „Mroczny Rycerz powstaje”.
 • "Mroczny Rycerz powstaje" na Blu-ray i DVD

  Ostatnia część kasowej trylogii Christophera Nolana debiutuje na Blu-ray o DVD. Po ośmiu latach nieobecności Batman powraca, by uratować Gotham City przed zamaskowanym terrorystą Bane'em.
 • "Mroczny Rycerz powstaje"

  Kolejna odsłona przygód człowieka-nietoperza zrealizowana przez Christophera Nolana. W głównych rolach występują Christian Bale, Gary Oldman, Michael Caine, Morgan Freeman i Anne Hathaway.