Chris Philipps

Artykuły - Chris Philipps (10)

 • Legia - F91 Dudelange 1-2. Chris Philipps: Fani są wściekli i mają rację

  Legia - F91 Dudelange 1-2. Chris Philipps: Fani są wściekli i mają rację

  - Nie zasłużyliśmy, żeby nosić koszulki Legii - tak skomentował piłkarz mistrzów Polski Chris Philipps blamaż w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Stołeczny zespół sensacyjnie przegrał u siebie z mistrzem Luksemburga F91 Dudelange 1-2.
 • Chris Philipps: Najpierw mistrzostwo, później Liga Mistrzów

  Chris Philipps: Najpierw mistrzostwo, później Liga Mistrzów

  Takie transfery nie zdarzają się często. Chris Philipps przed kilkoma dniami przeniósł się z francuskiego Metz do Legii Warszawa. I jak twierdzi w rozmowie z nami to wcale nie jest krok wstecz w jego karierze. - Liga może jest mocniejsza we Francji, ale Metz jest gorsze od Legii - mówi w rozmowie z Interią.
 • Legia Warszawa. Habib Maiga jednak nie dla mistrzów Polski?

  Legia Warszawa. Habib Maiga jednak nie dla mistrzów Polski?

  Jeszcze na przestrzeni stycznia i lutego wydawało się, że warszawskiej drużynie uda się za jednym zamachem sprowadzić dwóch zawodników z Ligue 1. Legia podpisała jednak kontrakt jedynie z Chrisem Philippsem, z Habibem Maigą sprawa się skomplikowała. Według agenta piłkarza skomplikowała się na tyle, że z wypożyczenia raczej nic nie wyjdzie.
 • Legia Warszawa. Optymizm u trenera oraz piłkarzy

  Legia Warszawa. Optymizm u trenera oraz piłkarzy

  W miarę pozytywnym akcentem i remisem 1-1 z Shanghai Shenxin Legia zakończyła zimowe przygotowania. Remis z chińskim rywalem wprawił więc całą drużynę w przyzwoity humor, najlepiej dostrzegalny w pomeczowych wypowiedziach zawodników oraz Romeo Jozaka. Pomimo trzech porażek w pięciu sparingach Chorwat jest z pre-sezonu zadowolony.
 • Legia Warszawa. Chris Philipps podpisał dwuletni kontrakt

  Legia Warszawa. Chris Philipps podpisał dwuletni kontrakt

  45-krotny reprezentant Luksemburga Chris Philipps został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Klub poinformował, że podpisał z zawodnikiem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Filmy - Chris Philipps (4)

 • Chris Philipps po meczu Legia - Dudelange (1-2). Wideo

  - Jesteśmy rozczarowani, nasi fani są wściekli i mają rację. Nie zasłużyliśmy, żeby nosić koszulki Legii - powiedział piłkarz Legii Warszawa Chris Philipps po sensacyjnej porażce z F91 Dudelange (1-2) w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej.
 • Philipps: Dudelange to dobra drużyna. Wideo

  Luksemburczyk w barwach Legii Warszawa Chris Philipps ocenił klasę zespołu F91 Dudelange, z którym mistrz Polski zmierzy się w czwartek w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europejskiej.
 • Legia Warszawa. Chris Philipps o reprezentacji Luksemburga. Wideo

  - Piłka w naszym kraju się rozwija, sprawiliśmy kilka niespodzianek, ale cały czas trzeba pamiętać, że jesteśmy małym krajem - powiedział nowy nabytek Legii Warszawa Chris Philipps o reprezentacji Luksemburga.
 • Legia Warszawa. Chris Philipps: Duży krok w mojej karierze. Wideo

  - Nie byłem zadowolony z mojej sytuacji w Metz. Oferta z Legii była dobrą okazją do tego, żeby zmienić otoczenie - powiedział nowy nabytek stołecznego klubu Chris Philipps.