Kobieta - choroba Alzheimera

Artykuły - Choroba Alzheimera (6)

 • Jajka - źródło witamin i minerałów. Sprawdzone kuracje

  Jajka - źródło witamin i minerałów. Sprawdzone kuracje

  Warto jeść jajka, by być w dobrej formie! Są prawdziwą skarbnicą witamin i minerałów, świetnie przyswajalnych przez organizm.
 • Choroby genetyczne - jak im zapobiec?

  Choroby genetyczne - jak im zapobiec?

  Wśród twoich bliskich zdarzają się choroby, które przechodzą z pokolenia na pokolenie? Ty nie jesteś na nie skazana! Sprawdź jak się przed nimi bronić.
 • Jestem matką swojej teściowej

  Jestem matką swojej teściowej

  Alzheimer wywraca zwykły porządek życia, wiadomo, zarówno tego, kto jest tą chorobą bezpośrednio dotknięty, jak i wszystkich członków rodziny. Dotyczy to autorki, która stała się poniekąd matką swej teściowej dotkniętej tą chorobą.
 • Zielona herbata i laser w walce z chorobą Alzheimera

  Zielona herbata i laser w walce z chorobą Alzheimera

  Choć duet ten wydaje się osobliwy, zielona herbata i czerwone światło laserowe mogą razem niszczyć złogi amyloidowe zaśmiecające mózg osób cierpiących na chorobę Alzheimera.
 • Alzheimera dziedziczy się po matce

  Alzheimera dziedziczy się po matce

  Ryzyko odziedziczenia choroby Alzheimera po matce jest znacząco większe niż ryzyko odziedziczenia tej choroby po ojcu - informują naukowcy z USA.
 • Co radzi lekarz. Choroba Alzheimera

  Co radzi lekarz. Choroba Alzheimera

  Książka opisuje funkcjonowanie mózgu i jego możliwe zakłócenia, problemy zdrowotne często współistniejące z chorobą Alzhei­mera, przyczyny jej powstawania, objawy, sposoby leczenia i zasady codziennej opieki nad chorym, ujęte w formę poradnika dla opiekunów.