chór

Artykuły - Chór (37)

Filmy - Chór (3)

  • Odwołali im event, więc dały wirtualny koncert. Chór dziewczęcy z Seattle

    Na całym świecie zdiagnozowano już ponad 720 tys. zarażeń koronawirusem. W trudnym okresie pandemii wielu ludzi wciąż stara się zachować dobry humor i wykorzystywać swoje zdolności i kreatywność, aby poprawić go innym. Zdecydowały się na to członkinie chóru z Seattle, które z uwagi na pandemię musiały odwołać występy. Nie przeszkodziło im to jednak w realizowaniu swojej pasji. Spotkały się za pomocą internetu, aby wspólnie zaśpiewać utwór "No time". Posłuchajcie tego nietypowego wykonania.
  • "Zdystansowana" próba chóru. Epidemia koronawirusa zmienia wszystkie aspekty życia

    Pewien brytyjski chór postanowił nie przerywać swoich prób pomimo epidemii koronawirusa. By jednak zachować wszelkie środki ostrożności przed rozprzestrzenianiem epidemii jego członkowie wykonali utwór stojąc od siebie w odległościach kilku metrów. Pomimo nadzwyczajnego ustawienia pieśń wypadła okazale.
  • Znaleźli miłość na Dworcu Centralnym!

    Wprawili w osłupienie pasażerów czekających na pociąg na warszawskim Dworcu Centralnym! Chórzyści z Sound'n'Grace - znani z występu w programie "Mam talent!" - znienacka zaintonowali na peronie piosenkę "We Found Love" Rihanny.