choinkę

Artykuły - Choinkę (128)

 • Książka wymarzonym prezentem pod choinkę

  Książka wymarzonym prezentem pod choinkę

  Nie nowoczesny sprzęt elektroniczny, nie gry komputerowe i nie topowe gadżety, ale książka wygrała w głosowaniu na wymarzony prezent gwiazdkowy, przeprowadzonym przez portal INTERIA.PL i Home Brokera. Na drugim miejscu znalazł się laptop, a na trzecim - tablet.
 • Pod choinkę

  Pod choinkę

  Na decyzję zostało nam już ostatnich kilkanaście dni. Tymczasem sklepy pełne są różnorodnych zabawek, ich reklamy bombardują nas z każdej strony, a do tego wszystkiego nasz maluch woła: "Mamo, ja chcę dostać pod choinkę..." i tutaj pojawia się długa lista życzeń. I jak w tym wszystkim się nie pogubić?
 • Choinka, komin i chińskie gumki, czyli ekologiczne tempora mutantur

  Choinka, komin i chińskie gumki, czyli ekologiczne tempora mutantur

  Jeszcze 30 lat temu ustawienie w domu plastikowej choinki było wtedy najwyższym przejawem myślenia ekologicznego. Właśnie takie sztuczne drzewko pozwalało Polakowi spędzić święta w głębokim przeświadczeniu, że... dba o ojczystą przyrodę - pisze na łamach najnowszego miesięcznika "Biznes&Ekologia", Bartłomiej Mayer.
 • Emigranci wysyłają euro pod choinkę

  Emigranci wysyłają euro pod choinkę

  Okres świąt to czas, kiedy polscy emigranci przesyłają do rodziny w Polsce najwięcej pieniędzy. Według sondażu przeprowadzonego przez KantorOnline.pl, 86 proc. osób mieszkających za granicą wysłało w tym roku pieniądze do kraju.
 • Zdążysz z prezentem pod choinkę?

  Zdążysz z prezentem pod choinkę?

  Zastanawiałeś się już może, komu i jakie dasz w tym roku prezenty pod choinkę? Masz już pewnie upatrzone jakieś podarki, lecz ciągle nie możesz się zdecydować. Czas ucieka, a Ty zaczynasz wpadać w panikę.
 • Zdrowych świąt

  Zdrowych świąt

  Życzymy sobie zdrowych świąt Bożego Narodzenia. Co zrobić, by rzeczywiście były zdrowe?
 • Wymarzona lalka Barbie

  Wymarzona lalka Barbie

  Najwspanialszym prezentem, który pod choinką znalazła Katarzyna Glinka, była lalka Barbie. Czekała na nią kilka lat, ale było warto. Zbudowała jej dom i szyła ciuchy na każdą okazję.
 • Książka pod choinkę

  Książka pod choinkę

  Wygraj książkę "Wergeld królów" wraz z upominkami - dla siebie i bliskiej osoby!
 • Amerykanie kupią mniej gier pod choinkę

  Amerykanie kupią mniej gier pod choinkę

  Gry komputerowe to idealny - przynajmniej dla gracza - prezent na Gwiazdkę.
 • Mieli nawet wspólną choinkę?

  Rozmowa z Piotrem Szelągowskim współtwórcą filmu "Zapomnij o Kresach", opowiadającego o masowym ludobójstwie dokonanym w latach 40. ub. wieku przez ukraińskich nacjonalistów z OUN-UPA na Polakach - mieszkańcach Wołynia i Małopolski Wschodniej.

Filmy - Choinkę (2)

 • Pokój na świecie pod choinkę

  Ewelina Flinta twierdzi, że z rzeczy materialnych ma już wszystko. Dla niej liczy się teraz miłość i przyjaźń wśród ludzi.
 • Na świąteczny stół

  Coś na stół, coś na choinkę i coś pod choinkę. Zapraszamy na spacer wśród świątecznych kramów stolicy.