menway - choinka

Artykuły - Choinka (5)

 • ​Choinki w dziurach - zaskakujący sposób na naprawę dróg

  ​Choinki w dziurach - zaskakujący sposób na naprawę dróg

  Polacy praktycznie od zawsze zmagają się z dziurawymi nawierzchniami dróg. Każdy kierowca z naszego kraju musiał nieraz zdenerwować się po najechaniu w ubytek najezdni. Zaskakujący sposób na walkę z tym problemem znalazł kierowca zza Atlantyku, który w zagłębieniach... posadził choinki. Na następny dzień dziury zniknęły.
 • Gdzie stoi najdroższa choinka świata? Jest warta 12 milionów euro

  Gdzie stoi najdroższa choinka świata? Jest warta 12 milionów euro

  Najdroższa choinka na świecie znajduje się w miejscowości Estepona koło Malagi, na południu Hiszpanii. Mierzy trzy i pól metra wysokości i jest udekorowana diamentami, szmaragdami i innymi drogimi kamieniami o łącznej wartości około 12 mln euro.
 • Wymień niechciany prezent na piwo!

  Wymień niechciany prezent na piwo!

  Miało być fajnie, a wyszło jak zawsze. Nie, nie chodzi o to czy udał się barszcz wigilijny albo czy ciotka Zośka tradycyjnie przypaliła pierogi. Prawdziwym koszmarem są niechciane prezenty. A statystyki nie kłamią - to dotyczy wszystkich Polaków.
 • Przeciwpowodziowe choinki

  Przeciwpowodziowe choinki

  Choinki, których Anglicy nie kupili na Boże Narodzenie, zostaną wykorzystane do umocnienia brzegów rzek i wzmocnienia ochrony przeciwpowodziowej.
 • Zdążysz z prezentem pod choinkę?

  Zdążysz z prezentem pod choinkę?

  Zastanawiałeś się już może, komu i jakie dasz w tym roku prezenty pod choinkę? Masz już pewnie upatrzone jakieś podarki, lecz ciągle nie możesz się zdecydować. Czas ucieka, a Ty zaczynasz wpadać w panikę.