Kobieta - choinka

Artykuły - Choinka (18)

 • Choinki polskich gwiazd: Jak wyglądają w tym roku?

  Choinki polskich gwiazd: Jak wyglądają w tym roku?

  Polskie gwiazdy pochwaliły się tegorocznymi choinkami na Instagramie. Każde ze świątecznych drzewek jest wyjątkowe i oryginalnie ubrane. Zobaczcie, jakie trendy obowiązują w tym roku!
 • ​Alternatywne choinki to hit!

  ​Alternatywne choinki to hit!

  Generalnie szkoły są dwie. Według pierwszej, nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia bez sporych rozmiarów choinki, rozłożystej, pięknie przyozdobionej, koniecznie żywej. Według drugiej, bożonarodzeniowe drzewko to niepotrzebne zamieszanie i relikt przeszłości, który można z powodzeniem zastąpić. Czym? Alternatywną choinkę da się zrobić dosłownie z wszystkiego!
 • Coroczny dylemat: jaką choinkę wybrać?

  Coroczny dylemat: jaką choinkę wybrać?

  Polacy obchodzący Święta Bożego Narodzenia co roku zastanawiają się nad tym, jaką choinkę wybrać. Tradycyjnie dzielimy się na dwie grupy - zwolenników choinek prawdziwych oraz tych, którzy wolą sztuczne drzewka. Wpływ na decyzję ma cena, zapach, wygląd, ochrona środowiska oraz rodzina. Czy nasz wybór jest obiektywny? Przyjrzyjmy się wadom i zaletom prawdziwych i sztucznych choinek.
 • Magiczna gwiazdka z dzieckiem

  Magiczna gwiazdka z dzieckiem

  Te święta będą niezwykłe! Jak je spędzić, aby wraz z malcem cieszyć się tym, co najważniejsze - rodzinnym ciepłem i cudowną atmosferą?
 • Ich święta

  Ich święta

  Anna Popek: Opłatek, którym się dzielimy, polewamy miodem - bo, jak mawiała moja babcia Małgorzata, przynosi to słodkie spełnienie życzeń.
 • Święta gwiazd

  Święta gwiazd

  Zobacz, jak tegoroczne święta spędzą znani Polacy.
 • Obdarowujmy z umiarem

  Obdarowujmy z umiarem

  Wszystkie dzieci kochają prezenty, szczególnie te gwiazdkowe. Jak je wybierać i dawać, aby sprawiły radość i nie zepsuły naszej pociechy?
 • Bożonarodzeniowe obyczaje

  Bożonarodzeniowe obyczaje

  Choinka, prezenty, oryginalne potrawy i kolędowanie - te obyczaje powszechnie kojarzone są ze świętami Bożego Narodzenia.
 • Skąd się wzięła choinka?

  Skąd się wzięła choinka?

  Tradycja bożonarodzeniowego drzewka, czyli choinki, pochodzi z terytorium Niemiec około 700 roku n.e.
 • Jak przygotować się do świąt i nie zwariować?

  Jak przygotować się do świąt i nie zwariować?

  Święta Bożego Narodzenia to najbardziej stresujący okres w całym roku. Zakupy, prezenty, gotowanie i sprzątanie - cała masa obowiązków. Na szczęście są sposoby na uniknięcie świątecznego stresu!