chmury

Artykuły - Chmury (188)

Filmy - Chmury (4)

 • Co za widok! Takie zjawisko warto zobaczyć

  Hrabstwo Lake w amerykańskim stanie Oregon. To tu turyści mieli szansę zobaczyć i nagrać niesamowity spektakl przyrody. Kaskady chmur spływały ku dolinie, otulając górskie zbocze. Autorom nagrania zjawisko przypominało olbrzymią falę, ciągnącą w stronę nabrzeża. A wam z czym się skojarzyło?
 • Robotnicy wysokościowi nagrali wspaniały widok z góry. Miasto przykryte chmurami

  Praca na wysokościach to duże ryzyko. Czasami, wydaje się jednak, że warto je podejmować. Na przykład dla takich widoków, jak uwieczniony na filmie. Robotnicy z Melbourne nagrali moment, gdy całe miasto przykryte było chmurami i tylko ich pozycje, wraz z czubkami pobliskich wieżowców wyniesione były ponad obłoki. Wyglądało to naprawdę spektakularnie!
 • Paznokcie jak chmurki - jak je zrobić?

  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, podobnie jak same dłonie - ich wygląd ma niebagatelne znaczenie w tym, jak postrzegają nasz inni! To, w jaki sposób pomalowane zostały nasze paznokcie, są również znakomitym sposobem na podkreślenie naszej stylizacji, ubarwienie jej, a także zwrócenie uwagi innych! Nie musicie jednak wydawać fortuny u kosmetyczek, by wasze paznokcie pokryły się przepięknym, kolorowym wzorkiem! Zobaczcie nasz poradnik, jak pomalować paznokcie w nietypowy sposób! Oto poradnik, jak pomalować paznokcie w chmurki?
 • Zarejestrował niezwykłe zjawisko na niebie

  Nagranie został zarejestrowane w Charleston w Południowej Karolinie, a jego bohaterem jest niezwykła… chmura. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Wędrująca po niebie chmura wprawiła w zdumienie mieszkańców miasta, którzy nigdy wcześniej czego takiego nie widzieli. Zobaczcie sami!