Chłopaki nie płaczą

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Chłopaki nie płaczą (Film (1999) Reż.Olaf Lubaszenko) ,

Artykuły - Chłopaki nie płaczą (26)

 • Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Z filmem związany jest od 1982 roku. Jego ojcem jest Edward Linde-Lubaszenko, jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. W trakcie swej kariery udało mu się osiągnąć sukces przed i za kamerą. W czwartek, 6 grudnia, Olaf Lubaszenko kończy 50 lat.
 • Chłopaki nie płaczą i inne mity na temat wychowania

  Chłopaki nie płaczą i inne mity na temat wychowania

  Od pokoleń matki matkom dają złote rady, jak dobrze wychować dziecko. Nie wszystkie się sprawdzają, a niektóre szkodzą! Jakich błędów unikać?
 • Chłopaki nie płaczą

  Chłopaki nie płaczą

  Słabsza płeć? To mężczyźni, twierdzi Maciej Dowbor, dziennikarz w telewizji Polsat. Przyznaje: według definicji stuprocentowego faceta autorstwa mojej ukochanej, spełniam dziesięć procent oczekiwań...
 • Tusk: Chłopaki nie płaczą

  Tusk: Chłopaki nie płaczą

  "Chłopaki nie płaczą" - w ten sposób premier Donald Tusk odpowiedział na pytanie, czy można mówić o końcu jego przyjaźni z szefem klubu PO, b. wicepremierem Grzegorzem Schetyną.
 • Michał Milowicz wraca na scenę

  Michał Milowicz wraca na scenę

  Michał Milowicz jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor znany z obrazów "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota", a także z serialu "Sąsiedzi", przyznał, że jest zauroczony atmosferą panującą podczas imprezy. Przy okazji zdradził także swoje plany zawodowe na najbliższy okres.
 • Praski folklor Lubaszenki

  Praski folklor Lubaszenki

  Były filmy "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", "E=mc2", a potem długo, długo nic? Być może Olaf Lubaszenko szukał w tym czasie złotego środka na zrobienie kasowego filmu? Szukał i znalazł na warszawskiej Pradze.
 • Zamienia się w mężczyznę

  Zamienia się w mężczyznę

  Nowy polski film Olafa Lubaszanko, twórcy "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranku Kojota", niebawem trafi na ekrany kin. Z tej okazji we wtorek, w warszawskim Novym Kinie Praha z dziennikarzami spotkali się twórcy filmu.
 • Lubaszenko znów kręci!

  Lubaszenko znów kręci!

  Dobra wiadomość dla fanów filmów "Sztos" i "Chłopaki nie płaczą". Aktor i reżyser w jednym - Olaf Lubaszenko, znów stanął za kamerą. Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do jego najnowszej komedii - "Złoty środek". Już teraz Lubaszenko zapowiada wiele niespodzianek - obsadowych i fabularnych.
 • Olaf Lubaszenko znowu kręci

  Olaf Lubaszenko znowu kręci

  Olaf Lubaszenko przygotowuje się do produkcji filmu fabularnego pod roboczym tytułem "Magda".
 • Kapitan Lubaszenko leci do Moskwy

  15 października na Moskiewskim stadionie im. Strielcowa (Torpedo Moskwa) zostanie rozegrany mecz piłkarski między Reprezentacją Artystów Polskich (RAP) a drużyną rosyjskich gwiazd estrady STARCO. Spotkanie odbędzie się z okazji 15-lecia drużyny STARCO i będzie jednocześnie finałem akcji charytatywnej "Pod flagą dobra". Kapitanem polskiej drużyny jest aktor i reżyser Olaf Lubaszenko ("Sztos", "Chłopaki nie płaczą").

Filmy - Chłopaki nie płaczą (1)

 • T.Love, pluszaki i dziewczynki

  Wydanie płyty "Chłopaki nie płaczą" było swoistą cezurą - nagle zaczęły nas kojarzyć nawet kilkuletnie dzieci. Dla publiczności, która nie znała nas wcześniej, byliśmy jakimś podstarzałym boysbandem! - Maciej Majchrzak i Muniek Staszczyk o momentach, które na różne sposoby okazywały się przełomowe dla losów T.Love.