chłopak

Artykuły - Chłopak (199)

Filmy - Chłopak (15)

 • Chłopak przyjeżdża zaprosić dziewczynę na studniówkę. Co tam się stało!

  Pewien chłopak wybrał się samochodem do swojej dziewczyny. Wyposażony w piękny bukiet kwiatów, chciał zaprosić ją na studniówkę. Los chciał, że wybranka akurat praktykowała jazdę konną. Gdy chłopak wysiadł z auta i podszedł z kwiatami, dziewczyna przyjęła je z gracją, a już po chwili... leżała na ziemi. Być może koń również poczuł silne emocje i w ferworze pognał przed siebie, zrzucając przy okazji młodą amazonkę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!
 • Kiedy brakuje prawdziwej publiczności, wystarczą… ptaki

  Jatin Talukdar jest muzykiem, któremu zdecydowanie brakuje występów i publiczności. Z pomocą przyszły mu... ptaki. Papugi przyglądały się jego występowi, a nawet wtórowały!
 • Młody chłopak stworzył niesamowity time-lapse

  Czy można robić przewrót w tył przez cały dzień? To podchwytliwe pytanie, ponieważ okazuje się, że w pewnym sensie można! Porwał się na to Micah Moeller. Młody chłopak stworzył akrobatyczny time-lapse. Fikołki robił co 15 minut, poczynając od 7:15 rano do 18:45. Później materiał połączył w całość. Zobaczcie, jak mu to wyszło. Trzeba przyznać, że Micah miał prawo się zmęczyć. Dla 10-sekundowego nagrania wykonał 80 przewrotów, po których jak przyznał, ciężko było ustać na nogach.
 • Chłopak wymyślił oryginalny żart. Chciał przestraszyć swoją dziewczynę

  Ten chłopak miał dość niekonwencjonalny sposób na wycięcie żartu swojej dziewczynie. Wszystko wyglądało tak, jak gdyby niewinnie myszkował w lodówce, ale prawda była zupełnie inna. Musicie to zobaczyć!