chłopak

Artykuły - Chłopak (199)

Filmy - Chłopak (17)

 • Wybił się wysoko nad ziemię! Niesamowite

  Sprawność niektórych ludzi robi piorunujące wrażenie! Spójrzcie na bohatera powyższego filmu, który sztukę akrobacji na linie opanował do perfekcji.
 • Nie ma obojczyka. Pokazał coś takiego

  Pewien chłopak pokazał, jak można wygiąć ciało nie mają obojczyka. Nastolatek urodził się bez tej kości i teraz zaskakuje swoich znajomych przedziwnymi ruchami.
 • Młody majsterkowicz. Co chodzi mu po głowie?

  Marzeniem tego młodego majsterkowicza było zrobienie łóżka z powalonego drzewa. Zabrał się do pracy, gdy tylko udało mu się znaleźć materiał. Billy Walden, bo tak nazywa się nasz bohater, ma już za sobą imponujące stolarskie doświadczenia. Dwudziestolatek zasłynął m.in. przerobieniem starej łodzi na wygodną, rodzinną łajbę.
 • Chłopak przyjeżdża zaprosić dziewczynę na studniówkę. Co tam się stało!

  Pewien chłopak wybrał się samochodem do swojej dziewczyny. Wyposażony w piękny bukiet kwiatów, chciał zaprosić ją na studniówkę. Los chciał, że wybranka akurat praktykowała jazdę konną. Gdy chłopak wysiadł z auta i podszedł z kwiatami, dziewczyna przyjęła je z gracją, a już po chwili... leżała na ziemi. Być może koń również poczuł silne emocje i w ferworze pognał przed siebie, zrzucając przy okazji młodą amazonkę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!