InteriaTV - chirurgia plastyczna

Filmy - Chirurgia plastyczna (6)

 • „Moje Piękno – Moja Sprawa” - pomaga oszpeconym kobietom

  Joanna Walaś była gościem programu „Wspaniali ludzie”. Joanna jest wizażystką i lingeristką, której pasją jest odkrywanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Stworzyła akcję „Moje Piękno - Moja Sprawa”, żeby pomagać kobietom - m.in. po wypadkach czy chorobach - przejść metamorfozy, dzięki którym odzyskają poczucie własnej atrakcyjności i pewność siebie. Stara się przełamywać stereotypy dotyczące urody, promować różnorodność i walczyć z hejtem. Zobacz fragment 10. odcinka programu.
 • Powiększyła usta i biust. Dlaczego z tego zrezygnowała?

  Joanna Walaś była gościem programu „Wspaniali ludzie”. Joanna jest wizażystką i lingeristką, której pasją jest odkrywanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Stara się przełamywać stereotypy dotyczące urody, promować różnorodność i walczyć z hejtem. Stworzyła akcję „Moje Piękno - Moja Sprawa”, żeby pomagać kobietom - m.in. po wypadkach czy chorobach - przejść metamorfozy, dzięki którym odzyskają poczucie własnej atrakcyjności i pewność siebie. Zobacz fragment 10. odcinka programu. Wielka loteria na 20-lecie Interii! ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych kliknij Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii. Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!
 • Ofiary modelowania pośladków. Płaczą i cierpią

  Astrid niechętnie myśli o zakupie nowego bikini. I nic dziwnego - zamiast pięknie wymodelowanych pośladków, o których zamarzyła kilka lat temu, ma zdeformowane ciało. Kobieta poddała się zabiegowi powiększania pośladków, który polegał na wstrzyknięciu do tkanek miękkich syntetycznego wypełniacza. Wkrótce później rozwinął się u niej stan zapalny. - Nie mogłam siedzieć, chodzić, ani nawet korzystać z toalety - skarży się. Modelowanie pośladków za pomocą iniekcji było w Wenezueli bardzo popularne. Obecnie wykonywanie tego groźnego zabiegu jest zakazane. Ale z polimerowymi wypełniaczami w pośladkach wciąż żyją tysiące kobiet, które uległy modzie na poprawianie natury. Dziś desperacko szukają pomocy u specjalistów...
 • Matematyka w służbie urody

  Co ma wspólnego matematyka z chirurgią plastyczną? Wyjaśnia nam to dr Maciej Charaziński. Zdradza nam także tajemnicę piękna. - Dobrze, gdy zmienia się panie w sposób nieoczywisty- mówi.
 • Dziewczyny chcą być ładne i zgrabne

  Potrzeby kobiet przez lata i wieki się nie zmieniają - mówi chirurg plastyczny, dr Maciej Charaziński. Najczęściej kobiety poprawiają sobie biust, usta, nos i powieki, a także wyszczuplają ciało i odmładzają twarz.
 • "Akceptuję siebie ze zmarszczkami"

  Idealny świat pełen ludzi, których przyjacielem jest chirurg plastyk i Photoshop? To nie moja bajka! - zapewnia Krystian Wieczorek.