chirurgia plastyczna

Artykuły - Chirurgia plastyczna (22)

Filmy - Chirurgia plastyczna (8)

 • Czy Markowi Szczytowi zdarza się odsyłać pacjentów do psychologa?

  Marek Szczyt odwiedził kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Czy specjaliście od chirurgii plastycznej zdarza się odsyłać pacjentów do psychologa? - Zdarza się, ale niezbyt często. Szczęście jest wtedy, kiedy ja wykryje, że jest problem emocjonalny. Jeżeli pacjenci zaczynają opowiadać nieprawdopodobne cierpienia, jakie są związane z niewielką wadą, to już jest coś na rzeczy i wtedy koniecznie trzeba wysłać do psychologa lub psychiatry - powiedział Szczyt. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Marek Szczyt o chirurgicznym poprawianiu urody: Każda operacja niesie za sobą pewnego rodzaju ryzyko

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Marek Szczyt. Chirurg plastyczny opowiedział o dążeniu do doskonałości przez jego pacjentów i niebezpieczeństwach związanych z zabiegami upiększającymi. - Każda operacja niesie za sobą pewnego rodzaju ryzyko, w medycynie nie funkcjonują gwarancje - przyznał. - Niestety każda procedura ma też te ujemne strony - dodał. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Szczyt: "Boję się, że coś pójdzie nie tak i komuś zrobię krzywdę"

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Marek Szczyt. Chirurg plastyczny opowiedział o swoich lękach. - Boję się o rodzinę, o swoje zdrowie - przyznał. - A zawodowo boję się, że coś pójdzie nie tak i komuś zrobię krzywdę - dodał. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Co robi chirurg po pracy?

  Chirurg plastyk Janusz Gresse Łyko powiedział w "Dzień Dobry TVN" na czym polega jego praca i jak spędza czas wolny. - Po pracy fajnie jest odpocząć w zupełnie inny sposób, żeby nie myśleć o pracy, medycynie - podkreślił. (Dzień Dobry TVN/x-news)