Chicago Blackhawks

Artykuły - Chicago Blackhawks (283)

• NHL. Chicago Blackhawks zwolniło prezesa McDonougha

NHL. Chicago Blackhawks zwolniło prezesa McDonougha

W trakcie przerwy w rozgrywkach hokejowej ligi NHL, spowodowanej pandemią koronawirusa, Chicago Blackhawks nieoczekiwanie zwolniło prezesa Johna McDonougha. Pracował w tym klubie przez 13 lat, a za jego kadencji "Czarne Jastrzębie" trzykrotnie zdobyły Puchar Stanleya.
  • NHL. St. Louis Blues wygrali w Chicago

NHL. St. Louis Blues wygrali w Chicago

Broniący tytułu hokeiści St. Louis Blues pokonali na wyjeździe Chicago Blackhawks 2-0 i zachowali pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej ligi NHL. Bluesmani wygrali dziewięć z ostatnich dziesięciu meczów.
  • NHL. Dwanaście goli w Vancouver, 51 minut bez bramki w Montrealu

NHL. Dwanaście goli w Vancouver, 51 minut bez bramki w Montrealu

Dwanaście bramek padło w meczu ligi hokeja na lodzie NHL w Vancouver, gdzie miejscowi Canucks pokonali Chicago Blackhawks 7:5. Losy meczu w Montrealu rozstrzygnęły się w pierwszej tercji wygranej przez Tampa Bay Lighnting z Canadiens 2:1, potem już nie padły bramki.
  • NHL. Boston Bruins zatrzymani przez Chicago Blackhawks

NHL. Boston Bruins zatrzymani przez Chicago Blackhawks

Na ośmiu zatrzymał się licznik kolejnych wygranych hokeistów Boston Bruins. Finaliści poprzedniej edycji rozgrywek przegrali na własnym lodowisku z Chicago Blackhawks 3-4 po dogrywce w jednym z dziewięciu czwartkowych meczów NHL.
  • NHL. St. Louis Blues w mistrzowskiej formie

NHL. St. Louis Blues w mistrzowskiej formie

W poniedziałek w lidze NHL broniący Pucharu Stanleya hokeiści St. Louis Blues odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. Tym razem na wyjeździe pokonali Chicago Blackhawks 4-0 i umocnili się na prowadzeniu w Konferencji Zachodniej.
  • Chicago Blackhawks. Seria Patricka Kane'a

Chicago Blackhawks. Seria Patricka Kane'a

Patrick Kane z Chicagho Blackhawks zdobył dwie bramki, w tym na wagę zwycięstwa w dogrywce, a jego zespół pokonał na wyjeździe Detroit Red Wings 5-4 w NHL. To 19. kolejny występ tego hokeisty, w którym uzyskał on co najmniej jeden punkt za bramkę bądź asystę.
  • NHL. Chicago Blackhawks - Washington Capitals 8-5. Hat-trick Jonathana Toewsa

NHL. Chicago Blackhawks - Washington Capitals 8-5. Hat-trick Jonathana Toewsa

Hokeiści Chicago Blackhawks sprawili niespodziankę i pokonali wyżej notowanych obrońców tytułu - Washington Capitals 8-5 w niedzielnym meczu ligi NHL.
  • NHL. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 3-5

NHL. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 3-5

Chicago Blackhawks wygrali na wyjeździe z Pittsburgh Penguins 5-3 i tym samym przerwali ich serię ośmiu wygranych w hokejowej lidze NHL. Z kolei ósmą porażkę z rzędu porażkę ponieśli Ottawa Senators, ulegając tym razem Carolina Hurricanes 4-5.
  • Winter Classic w NHL. Chicago Blackhawks - Boston Bruins 2-4

Winter Classic w NHL. Chicago Blackhawks - Boston Bruins 2-4

Hokeiści Boston Bruins wygrali Winter Classic na Notre Dame Stadium (stan Indiana). W meczu rozegranym w Nowy Rok na otwartym stadionie pokonali Chicago Blackhawks 4-2. Spotkanie obejrzało 76 126 kibiców.
  • NHL - Winnipeg Jets wygrali z Chicago Blackhawks

NHL - Winnipeg Jets wygrali z Chicago Blackhawks

Prowadzący na Zachodzie hokeiści Winnipeg Jets wygrali po dogrywce z Chicago Blackhawks 4-3 w wyjazdowym meczu zasadniczej fazy rozgrywek o Puchar Stanleya.