chcę

Artykuły - Chcę (2383)

 • MSP chce sprzedać resztę akcji PHN

  MSP chce przeprowadzić drugi etap prywatyzacji PHN przez publiczne wezwanie i liczy na uzyskanie premii za kontrolę - poinformował na posiedzeniu Komisji Skarbu Państwa Paweł Tamborski, wiceminister Skarbu Państwa. Dodał, że intencją resortu jest całkowite wyjście ze spółki
 • Rząd chce złupić oszczędności Polaków

  Rząd chce złupić oszczędności Polaków

  Opozycja nie zostawiła suchej notki na rządowych propozycjach okrajania OFE. - W ciągu czterech dni rząd chce rozmontować system emerytalny - mówili posłowie. Przeciwnicy rządowych zakusów na OFE alarmują, że propozycje mogą być niezgodne z konstytucją.
 • "GPC": Chcą zniszczyć teren wyścigów na Służewcu

  Spółka Totalizator Sportowy chce przebudować teren wyścigów konnych na warszawskim Służewcu - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • Nowy trener Tauronu: chciałem wrócić do Polski

  Włoch Nicola Negro po półtorarocznej przerwie znów pracuje w polskiej ekstraklasie siatkarek. Były drugi trener Atomu Trefla Sopot od kilku dni jest szkoleniowcem Tauronu Dąbrowa Górnicza. - Bardzo chciałem wrócić do Polski i tu pracować -powiedział Negro.
 • Rodzice: Z naszych synów chcą zrobić dziewczynki

  "Fakt" pisze o buncie rodziców przedszkolaków z Rybnika. "Z naszych synków chcą zrobić dziewczynki" - pożaliło się kilkoro ojców i matek. Część rodziców jest oburzona lekcjami o gender w przedszkolu.
 • Chcą ograniczenia prędkości do 30 km/h!

  Chcą ograniczenia prędkości do 30 km/h!

  Nowy Ruch Drogowy apeluje do włoskiego rządu o zmianę przepisów na trasach. Federacja zrzeszająca ekologów, rowerzystów i pieszych chce, żeby dozwolona prędkość w miastach wynosiła najwyżej 30 km/h.
 • RMF24: Nie chcą krematorium za oknem. Jest protest

  Mieszkańcy wrocławskich osiedli Oporów i Klecina nie chcą budowy drugiego w mieście krematorium. Jak informuje reporterka RMF FM, rozpoczęli już akcję protestacyjną w tej sprawie.
 • Przewoźnicy chcą blokować przejścia graniczne

  Przewoźnicy chcą blokować przejścia graniczne

  Zablokujemy przejścia graniczne, jeśli Rosjanie wprowadzą nowe opłaty dla ciężarówek wjeżdżających na ich terytorium - grożą polscy przewoźnicy. Od początku grudnia rosyjscy celnicy mają wymagać dodatkowych gwarancji eksportowych. Kierowcy tirów będą musieli kupować specjalne ubezpieczenia.
 • Brodzik chce mieć własną restaurację

  Brodzik chce mieć własną restaurację

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", żartuje, że gdyby ktoś spytał ją o to, co potrafi robić najlepiej, bez wahania odpowiedziałaby, że... gotować. Aktorka myśli nawet o otworzeniu własnej knajpki i serwowaniu w niej dań, których przyrządzania nauczyła ją babcia!

Filmy - Chcę (1)

 • "Zanim umrę, chcę..." - te słowa poruszyły tysiące osób!

  Proste tablice – i dające do myślenia treści, które prowokują lub inspirują. Spotkać je można w wielu miejscach na świecie, także w Polsce. Wszystko zaczęło się od pomysłu amerykańskiej artystki Candy Chang, która na jednej z ulic w Nowym Orleanie umieściła gigantyczną tablicę, prosząc przechodniów o dokończenie zapisanego na niej zdania: "Zanim umrę, chcę..." Takie dzielenie się swoimi marzeniami i nadziejami to, zdaniem wielu, skuteczne antidotum na postępujący proces osłabiania więzi międzyludzkich.