Charlene Wittstock

Artykuły - Charlene Wittstock (5)

 • Ślub Alberta II i Charlene kosztował 20 milionów euro

  Ślub Alberta II i Charlene kosztował 20 milionów euro

  Uroczystości ślubne księcia Monako Alberta II i południowoafrykańskiej pływaczki Charlene Wittstock, które odbyły się 1 i 2 lipca, kosztowały ok. 20 milionów euro - informują źródła w księstwie Monako.
 • Książę Albert II i Charlene Wittstock powiedzieli sakramentalne "tak"

  Książę Albert II i Charlene Wittstock powiedzieli sakramentalne "tak"

  Władca Monako, książę Albert II, poprowadził w sobotę do ołtarza Charlene Wittstock, z którą poprzedniego dnia wziął ślub cywilny. Ceremonia religijna odbyła się na dziedzińcu pałacu książęcego, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich.
 • Książę Albert poślubił Charlene Wittstock

  Książę Albert poślubił Charlene Wittstock

  Władca Monako, książę Albert II poślubił dzisiaj Charlene Wittstock. Cywilny ślub odbył się w sali tronowej książęcego pałacu, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich. W sobotę para weźmie ślub kościelny.
 • Monako: Lista gości zaproszonych na książęcy ślub

  Monako: Lista gości zaproszonych na książęcy ślub

  Najbogatszy Francuz, supermodelki, odtwórca roli Jamesa Bonda i dyktator mody - to tylko kilka pozycji z długiej listy gości zaproszonych na uroczystości ślubne księcia Monako Alberta II i pływaczki z RPA, Charlene Wittstock.
 • Bulwersujące plotki przed książęcym ślubem

  Bulwersujące plotki przed książęcym ślubem

  Monako jest wstrząśnięte plotkami o konflikcie, do którego doszło tuż przed książęcym ślubem. Uroczystość zaślubin księcia Alberta II i pochodzącej z Afryki Południowej Charlene Wittstock ma być drugim, po ślubie księcia Williama i Kate Middleton, wydarzeniem towarzyskim roku.

Filmy - Charlene Wittstock (1)

 • Pieniądze, romanse i klątwa w bajecznym księstwie Monako

  Nie ma na świecie drugiego takiego miejsca. Maleńkie księstwo Monako słynie z przepychu i rozrywek. W tutejszym porcie cumują jachty warte miliony dolarów, a w hotelach i kasynach bawią się wielcy i bogaci tego świata. Krótki spacer po Monako, które zajmuje powierzchnię zaledwie dwóch kilometrów kwadratowych, przyprawia o zawrót głowy. Na Place du Casino w dzielnicy Monte Carlo, przed słynnym kasynem znanym m.in. z filmów o Jamesie Bondzie, parkują ferrari i bentleye. Przy Avenue des Beaux-Arts na zamożnych klientów czekają butiki najbardziej ekskluzywnych marek. W luksusowych kawiarniach i restauracjach czas płynie leniwie i przyjemnie - a rachunki opiewające na astronomiczne kwoty nie robią żadnego wrażenia na zamożnych klientach. Największą atrakcją Monako pozostaje jednak tutejsza rodzina książęca ze swoją bogatą historią, skandalami i romansami, które spowija aura tajemniczości. Niektórzy twierdzą, że na rodzie Grimaldich ciąży klątwa, która od czasu do czasu daje o sobie znać poprzez tragiczne zdarzenia przydarzające się jego członkom. Obecnie głową książęcego rodu jest Albert II Grimaldi, syn Rainiera III i hollywoodzkiej gwiazdy Grace Kelly. To właśnie Rainierowi i Grace Monako zawdzięcza swój wizerunek ekstrawaganckiej i tętniącej życiem stolicy europejskiego luksusu na francuskiej Riwierze. Albert, niepoprawny kobieciarz, w 2011 r. poślubił południowoafrykańską pływaczkę Charlene Wittstock. Choć w kuluarach od lat plotkuje się, że książę wcale nie ustatkował się po ożenku - i choć wielu wątpi w szczęście i powodzenie jego związku - legenda Monako trwa. 30 maja Albert i Charlene ogłosili, że oczekują dziecka. Do bajecznego księstwa wciąż ściągają zaś tłumy turystów, spragnionych wytchnienia od szarej codzienności.