Chadwick Boseman

Artykuły - Chadwick Boseman (3)

 • Oscary 2019: Jego reakcja mówi wszystko

  Oscary 2019: Jego reakcja mówi wszystko

  Wybór "Green Book" Petera Farrelly'ego na najlepszy film roku okazał się zaskakująco kontrowersyjny. Wielu komentatorów nazywa go wręcz najgorszym zwycięzcą od czasu "Miasta gniewu" w 2006 roku. Po ogłoszeniu werdyktu reżyser Spike Lee chciał opuścić ceremonię. Dwa dni po ceremonii furorę robi reakcja Chadwicka Bosemana, gwiazdora superbohaterskiej "Czarnej Pantery".
 • Chadwick Boseman - biografia

  Urodzony 29 listopada 1976 roku amerykański aktor i scenarzysta. Początkowo zainteresowany reżyserią, ukończył  British American Drama Academy na Oxfordzie. Od 2002 do 2007 roku był instruktorem aktorstwa w Nowym Jorku. W 2008 postanowił samemu spróbować swych sił w zawodzie. Dotychczas występujący jedynie w pojedynczych odcinkach seriali telewizyjnych, debiutował w kinie w biograficznym "Ekspres - bohater futbolu". Następnie próbował swych sił w telewizji, dołączając do obsad kilku nieudanych
 • Filmowa biografia Jamesa Browna [zwiastun]

  Filmowa biografia Jamesa Browna [zwiastun]

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmowej biografii Jamesa Browna. W filmie "Get On Up" w postać legendarnego wokalisty wciela się Chadwick Boseman ("42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy").

Zdjęcia - Chadwick Boseman (1)

 • film.interia.pl
  "Bogowie Egiptu": Kto jest kim?