Cezary Żak

Artykuły - Cezary Żak (107)

 • Cezary Żak pokonał koronawirusa. Aktor pokazał zdjęcie ze szpitala

  Cezary Żak pokonał koronawirusa. Aktor pokazał zdjęcie ze szpitala

  Cezary Żak za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że przeszedł koronawirusa. Aktor jest już zdrowy i postanowił opublikować zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy, jak oddaje osocze. Artysta do tego samego zachęcił swoich fanów, którzy również chorobę mają już za sobą.
 • Cezary Żak wyznał, że przeszedł koronawirusa

  Cezary Żak wyznał, że przeszedł koronawirusa

  ​Choć konto na Instagramie założył zaledwie tydzień temu, już zdążył tam ujawnić sporo istotnych informacji. W pierwszej sesji pytań i odpowiedzi ze swoimi fanami Cezary Żak przyznał m.in. że chorował na COVID-19 i ma w planach oddanie osocza. Poza tym aktor wyraził nadzieję, że nie powstaną nowe odcinki "Rancza" i "Miodowych lat". Według niego byłyby bowiem gorsze od tych, które już zrealizowano.
 • Cezary Żak miał koronawirusa. Teraz zamierza oddać osocze

  Cezary Żak miał koronawirusa. Teraz zamierza oddać osocze

  Choć konto na Instagramie założył zaledwie tydzień temu, już zdążył tam ujawnić sporo istotnych informacji. W pierwszej sesji pytań i odpowiedzi ze swoimi fanami Cezary Żak przyznał m.in. że chorował na Covid-19 i ma w planach oddanie osocza. Poza tym aktor wyraził nadzieję, że nie powstaną nowe odcinki "Rancza" i "Miodowych lat". Według niego byłyby bowiem gorsze od tych, które już zrealizowano.
 • "Gierek": Cezary Żak w roli Breżniewa

  "Gierek": Cezary Żak w roli Breżniewa

  Zdjęcia do powstającego właśnie filmu "Gierek" przeniosły się ostatnio ze Śląska do Warszawy, gdzie ekipa filmowa zagościła w Pałacu Kultury i Nauki. Z okazji zdjęć w Warszawie, producent filmu Janusz Iwanowski zdradził, że po "Gierku" należy spodziewać się długiego filmu, który potrwa powyżej dwóch godzin. W roli Leonida Breżniewa zobaczymy Cezarego Żaka.
 • Katarzyna Żak ma dość swojego męża?

  Katarzyna Żak ma dość swojego męża?

  Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu.
 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Aktorska para Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Jednak i im zdarzają się trudne momenty. Jak wyznała aktorka, poważną próbą dla ich miłości była trwająca właśnie kwarantanna.
 • Cezary Żak przeszedł na dietę?

  Cezary Żak przeszedł na dietę?

  Cezary Żak cieszy się od lat ogromną sympatią telewidzów. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki rolom serialowym.
 • "Ucho Prezesa": Kogo zagra Cezary Żak?

  "Ucho Prezesa": Kogo zagra Cezary Żak?

  W kolejnym odcinku "Ucha Prezesa" pojawi się popularny aktor Cezary Żak. W jakiego polityka wcieli się bohater serialu "Ranczo"?
 • Cezary Żak: Dla swojej satysfakcji

  Cezary Żak: Dla swojej satysfakcji

  Marzy o tym, by ponownie stanąć przed kamerą. Póki co Cezary Żak znowu bawi się w jurora programu "The Brain. Genialny umysł".
 • Cezary Żak: Robię zdziwioną minę

  Cezary Żak: Robię zdziwioną minę

  Cezary Żak jest zachwycony nadzwyczajnymi umiejętnościami uczestników programu "The Brain. Genialny umysł". Twierdzi, że w każdym odcinku zadziwiają go możliwości ludzkiego umysłu.

Zdjęcia - Cezary Żak (34)

Filmy - Cezary Żak (6)

 • Cezary Żak: Robię zdziwioną minę

  Cezary Żak jest zachwycony nadzwyczajnymi umiejętnościami uczestników programu "The Brain. Genialny umysł". Twierdzi, że w każdym odcinku zadziwiają go możliwości ludzkiego umysłu.
 • ​Cezary Żak: Odniosłem sukces

  Mam poczucie, że odniosłem sukces - przyznaje Cezary Żak. Za swoje największe osiągnięcia aktor uważa wieloletnie małżeństwo oraz niesłabnącą popularność wśród polskich widzów.
 • "Ranczo"

  Fabian Duda opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren, wspierany przez Lucy i Klaudię. Tymczasem Więcławska zaprasza na posiedzenie swego komitetu wyborczego Czerepacha, który jest gotów służyć dobrą radą. Czasem aż za dobrą. Ławeczka walczy z wynalazkami posterunkowego Wojtka. Halina doradza Lodzi, jak zażegnać kryzys małżeński. Do Solejukowej niespodziewanie uśmiecha się los...
 • Cezary Żak o roli reżysera: Było bardzo twórczo, ale i ostro

  Cezary Żak reżyseruje i występuje w jednej z głównych ról w spektaklu „Złodziej”, którego premiera odbędzie się dziś w Teatrze Capitol w Warszawie. W głównych rolach występują ponadto Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Rafał Królikowski oraz Leszek Lichota. Cezary Żak przyznaje, że praca w podwójnej roli była największym wyzwaniem w jego karierze. – Na scenie było bardzo twórczo, ale i ostro – mówi. Akcja komedii kryminalnej „Złodziej” koncentruje się wokół dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw, dla których przypadkowe spotkanie z włamywaczem stanie się pretekstem do przewartościowania swoich dotychczasowych relacji. W rolę tytułową wciela się Cezary Żak. – Bardzo trudno jest reżyserować samego siebie. To było dla mnie największe wyzwanie i na kilka dni przed premierą zorientowałem się, że największe pretensje mam do siebie – jako reżyser – do mnie – jako aktora. Wiem, że już raczej nigdy się nie zdecyduję na granie dużej roli w przedstawieniu, które sam reżyseruję – mówi Cezary Żak.