Cezary Żak

Artykuły - Cezary Żak (197)

 • "Ucho Prezesa": Kogo zagra Cezary Żak?

  "Ucho Prezesa": Kogo zagra Cezary Żak?

  W kolejnym odcinku "Ucha Prezesa" pojawi się popularny aktor Cezary Żak. W jakiego polityka wcieli się bohater serialu "Ranczo"?
 • Cezary Żak: Dla swojej satysfakcji

  Cezary Żak: Dla swojej satysfakcji

  Marzy o tym, by ponownie stanąć przed kamerą. Póki co Cezary Żak znowu bawi się w jurora programu "The Brain. Genialny umysł".
 • Cezary Żak: Robię zdziwioną minę

  Cezary Żak: Robię zdziwioną minę

  Cezary Żak jest zachwycony nadzwyczajnymi umiejętnościami uczestników programu "The Brain. Genialny umysł". Twierdzi, że w każdym odcinku zadziwiają go możliwości ludzkiego umysłu.
 • ​Cezary Żak: Gówniarska głupota

  ​Cezary Żak: Gówniarska głupota

  Rodzice Cezarego Żaka próbowali przekonać go do gry na fortepianie. On sam nie lubił tego instrumentu i zrezygnował z nauki na rzecz aktorstwa. Dziś żałuje tej decyzji.
 • Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak czeka na kolejne wyzwania w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Niedawno zakończył swoją przygodę z serialem "Ranczo", finałowy sezon właśnie oglądamy w telewizyjnej Jedynce.
 • ​Cezary Żak: Odniosłem sukces

  ​Cezary Żak: Odniosłem sukces

  Mam poczucie, że odniosłem sukces - przyznaje Cezary Żak. Za swoje największe osiągnięcia aktor uważa wieloletnie małżeństwo oraz niesłabnącą popularność wśród polskich widzów. W najbliższym czasie gwiazdor "Miodowych lat" zamierza ponownie zająć się reżyserią spektaklu teatralnego.
 • Glinka, Skrzynecka, Żak: Oddaj cukier

  Glinka, Skrzynecka, Żak: Oddaj cukier

  Wystartowała akcja "Oddaj cukier!" poświęcona cukrzycy. W kampanię zaangażowało się troje aktorów - Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka i Cezary Żak. "Niestety, badanie się jest na ostatnim miejscu na liście naszych priorytetów" - ubolewa pierwsza z wymienionych gwiazd, zachęcając do profilaktyki.

Zdjęcia - Cezary Żak (71)

Filmy - Cezary Żak (7)

 • Cezary Żak - prywatnie bardzo skryty

  Jest jednym z bardziej rozchwytywanych aktorów. Grywa nawet dwieście spektakli w roku. Mało brakowało, a nikt by o nim nawet nie usłyszał. O tym, jak Cezary Żak został aktorem i za co kocha ten zawód, artysta opowiedział w "Dzień Dobry TVN". Teraz w najnowszym przedstawieniu „Casa Valentina„ Cezary gra transwestytę. Jak twierdzi reżyser, choć sztuka jest poważna, to wszyscy panowie dali się ponieść kobiecym emocjom. Jak innym aktorom współpracuje się z Cezarym Żakiem? - Jest aktywny, bardzo się przykłada do pracy. Nie ma takiej nonszalancji - podkreślił Witold Dębicki. Czego Cezary szuka w rolach komediowych? schowaj cały opis
 • Cezary Żak: Robię zdziwioną minę

  Cezary Żak jest zachwycony nadzwyczajnymi umiejętnościami uczestników programu "The Brain. Genialny umysł". Twierdzi, że w każdym odcinku zadziwiają go możliwości ludzkiego umysłu.
 • ​Cezary Żak: Odniosłem sukces

  Mam poczucie, że odniosłem sukces - przyznaje Cezary Żak. Za swoje największe osiągnięcia aktor uważa wieloletnie małżeństwo oraz niesłabnącą popularność wśród polskich widzów.
 • "Ranczo"

  Fabian Duda opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren, wspierany przez Lucy i Klaudię. Tymczasem Więcławska zaprasza na posiedzenie swego komitetu wyborczego Czerepacha, który jest gotów służyć dobrą radą. Czasem aż za dobrą. Ławeczka walczy z wynalazkami posterunkowego Wojtka. Halina doradza Lodzi, jak zażegnać kryzys małżeński. Do Solejukowej niespodziewanie uśmiecha się los...