cezary

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Cezary (Francuskie Nagrody Filmowe) ,

Artykuły - Cezary (224)

 • Cezary Stypułkowski: Nie ma co się spodziewać boomu kredytowego. Nowe regulacje KNF niewiele zmienią

  Cezary Stypułkowski: Nie ma co się spodziewać boomu kredytowego. Nowe regulacje KNF niewiele zmienią

  - Poluźnienie kryteriów udzielania kredytów raczej nie wpłynie znacząco na wzrost akcji kredytowej w bankach - uważa Cezary Stypułkowski, prezes BRE Banku. Ewentualne złagodzenie rekomendacji kredytowych, które od tygodnia Komisja Nadzoru Finansowego konsultuje ze środowiskiem bankowym, będzie - zdaniem Stypułkowskiego - raczej sygnałem, że obecne regulacje poszły zbyt daleko. - Banki same muszą stosować kryteria, które obronią ich przed złymi kredytami - podkreśla.
 • To demontaż OFE!

  To demontaż OFE!

  Gościem Radia PIN był dziś profesor Marek Góra ze Szkoły Głównej Handlowej, współtwórca reformy emerytalnej. Poniżej zapis rozmowy.
 • Maaskant: Górnik jest silny, czeka nas trudny mecz

  Odsunięty od składu Maciej Żurawski, wstawiony do niego Łukasz Garguła, który zagra pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, na ławce Cezary Wilk, a na boisku Piotr Brożek, którego wprowadzenie pozwoli na przesunięcie do pomocy Dragana Paljicia - oto pomysły kadrowe Roberta Maaskanta na ożywienie gry Wisły przed trudnym wyjazdowym starciem z Górnikiem Zabrze (niedziela, godz. 17).
 • Schetyna: Wierzę, że rozwód z Kutzem jest czasowy

  Schetyna: Wierzę, że rozwód z Kutzem jest czasowy

  Szkoda mi Kutza, będziemy przekonywać - mówi w Przesłuchaniu w RMF FM Grzegorz Schetyna. Cezary Grabarczyk powinien zająć się budową dróg, a nie budową "spółdzielni". Widocznie uznał, że w kwestii dróg zrobił już wszystko - dodaje marszałek Sejmu. Planuję oddanie obowiązków szefa regionu po wyborach samorządowych - zapowiada.
 • PO: Graś, Grabarczyk, Pietraszewska i Rotnicka - do zarządu

  Paweł Graś, Cezary Grabarczyk, Danuta Pietraszewska, senator Jadwiga Rotnicka - to uzgodnione kandydatury do zarządu PO, wynika z nieoficjalnych informacji PAP, uzyskanych ze źródeł zbliżonych do władz partii.
 • Cezary Pazura odebrał Rybę

  Cezary Pazura odebrał Rybę

  Cezary Pazura otrzymał w środę Honorową Rybę - wyróżnienie, przyznawane przez Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Rzeszowie. Do soboty widzowie będą mogli zobaczyć blisko 30 optymistycznych filmów fabularnych i dokumentalnych.
 • Cezary Żak: Strach przed kobietami

  Cezary Żak: Strach przed kobietami

  Cezary Żak wspomina, jak przygotowywał się do zagrania głównej roli w serialu "Ranczo".
 • Cezary Stypułkowski prezesem BRE Banku

  Cezary Stypułkowski prezesem BRE Banku

  1 października 2010 r. rada nadzorcza BRE Banku powierzyła Cezaremu Stypułkowskiemu, członkowi zarządu banku, pełnienie obowiązków prezesa zarządu.. Nominacja wymaga jeszcze zgody Komisji Nadzoru Finansowego.
 • Uzupełnienie raportu RB 23/2010 z dnia 16.04.2010 roku.

  Zarząd INVISTA SA informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Pana Cezarego Nowosada i Pana Macieja Jacenko następujące informacje. Pan Cezary Nowosad informuje, że w dniu 13 września 2010 r. został podpisany aneks do umowy z dnia 16 kwietnia 2010 r., zgodnie z którym Pan Cezary Nowosad przeniósł na Panią Sylwię Rezanko-Cygan 60 000 akcji serii A, zaś ostateczna cena transakcji wyniosła 0,24 zł za 1 akcję. Przed powyższym zdarzeniem Pan Cezary Nowosad posiadał 1.000.000 akcji spółki INVISTA S
 • Cezary Pazura zagrał tenora operowego

  Cezary Pazura zagrał tenora operowego

  Tenor operowy - to nowe wcielenie Cezarego Pazury. Aktor wystąpił w tej roli w filmie "Belcanto", wyreżyserowanym przez Ryszarda Macieja Nyczkę.

Filmy - Cezary (2)

 • Scenarzysta jest takim "panem bogiem"

  Znany polski scenarzysta, Cezary Harasimowicz od lat związany jest z festiwalem Interscenario. 22 października rozpoczyna się kolejna jego edycja. Nam, Cezary Harasimowicz opowiedział o tym, czym jest scenariusz i jak powstaje.
 • Jakim ojcem będzie Cezary Pazura?

  Cezary Pazura opowiada o roli w nowym filmie Olafa Lubaszenki - "Złoty środek", w którym wciela się w ojca... Anny Przybylskiej.