Cezar

Artykuły - Cezar (95)

 • USA: Zdjęcia z Syrii wskazują na odpowiedzialność reżimu za zbrodnie

  USA: Zdjęcia z Syrii wskazują na odpowiedzialność reżimu za zbrodnie

  Zdjęcia dokumentujące torturowanie i mordowanie tysięcy więźniów w Syrii sugerują, że reżim prezydenta tego kraju Baszara el-Asada dopuścił się ciężkich zbrodni wojennych - oświadczyła we wtorek rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf.
 • Gdzie dokładnie zginął Cezar? Tam, skąd odjeżdża ósemka

  Gdzie dokładnie zginął Cezar? Tam, skąd odjeżdża ósemka

  W którym miejscu dokładnie zginął z ręki Brutusa Juliusz Cezar ? - na to pytanie próbował odpowiedzieć hiszpański archeolog Antonio Monterroso. Włoscy koledzy radzili mu, by poczekał aż odjedzie tramwaj numer 8...
 • Kate Winslet otrzyma Cezara

  Kate Winslet otrzyma Cezara

  Brytyjska aktorka Kate Winslet otrzyma honorowego Cezara za całokształt twórczości podczas 37. ceremonii wręczenia tych nagród, która odbędzie się pod koniec lutego w Paryżu.
 • Cezary Pazura: Daleko od księdza

  Cezary Pazura: Daleko od księdza

  - Nie jestem typem aktora, który marzy o jakiś rolach. Moja mama za to ubolewa, że nigdy nie zagrałem księdza - mówi Cezary Pazura. W styczniu na ekrany kin wejdzie "Sztos 2", w którym aktor powtarza rolę Synka z kultowego filmu Olafa Lubaszenki.
 • Cezary Pazura królem życia!

  Cezary Pazura królem życia!

  W wypasionym kożuchu i spodniach z bistoru wsiada do najnowszego poloneza. Trzaska drzwiami, rozwija plik z dolarami i jedzie na wieczorny podryw. To Synek - wyluzowany cwaniaczek, którego w "Sztosie 2" gra Cezary Pazura.
 • Cezary Wilk czeka na Manchester

  Cezary Wilk czeka na Manchester

  Przed meczem z Fulham kapitan Wisły Kraków, Cezary Wilk mówił, że bardziej już wierzy w obronę mistrzostwa Polski niż w "cud w Londynie". Po wywalczonym w dramatycznych okolicznościach awansie do 1/16 finału Ligi Europejskiej nie ukrywał radości i już ostrzy sobie zęby na ewentualną konfrontację z którym zespołów z Manchesteru.
 • Cezary Kosiński- Biografia

  Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodzony 8 kwietnia 1983 roku w Bialsku Podlaskim.
 • Cezary Pazura w filmie "Belcanto"

  Cezary Pazura w filmie "Belcanto"

  Cezary Pazura wcielił się w postać śpiewaka, tenora zatrudnionego w Teatrze Muzycznym, w tragikomedii "Belcanto". Film, z akcją osadzoną w latach sześćdziesiątych, trafi do kin 9 grudnia.
 • Cezary Pazura... tenorem

  Cezary Pazura... tenorem

  Już w grudniu do kin wejdzie nowy polski film - "Belcanto" w reżyserii Ryszarda Macieja Nyczki. W głównych rolach zobaczymy Magdalenę Różczkę i Cezarego Pazurę.
 • Cezary Pazura- Biografia

  Polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i kabaretowy, wokalista i reżyser. Urodzony 13 czerwca 1962 roku w Tomaszowi Mazowieckim.

Filmy - Cezar (5)

 • Eurowizja 2013: Cezar - It's my life

  Cezar to rumuński wokalista o specyficznym głosie, który wygrał preselekcje do konkursu Eurowizji w swoim kraju. Jego występ podzielił Rumunię - jedni się nim zachwycają, drudzy nie zostawiają na nim suchej nitki! Eurowizja budzi w Rumunii ogromne emocje: jej reprezentanci, jako jedni z nielicznych wykonawców, co roku awansują do ścisłego finału tej rywalizacji. Czy Cezar spełni pokładane w nim oczekiwania? Przy okazji - czy ktoś jeszcze żałuje, że Polska nie bierze udziału w tym konkursie?
 • Cezary Pazura: "Sztos 2" oddaje klimat

  "Sztos 2" to nie tylko świetne rozrywkowe kino babsko-męskie, ale również całkiem świeże spojrzenie na czasy stanu wojennego - uważa Cezary Pazura, który w kontynuacji słynnej komedii Olafa Lubaszenki wcielił się w rolę "Synka".
 • Cezary Pazura: Będzie sportowo i komediowo

  Cezary Pazura w 2012 roku będzie przede wszystkim delektował się piłkarskimi mistrzostwami Europy, o ile tylko jego grafik nie będzie kolidował z meczami. W planach ma również nakręcenie kolejnej komedii.
 • Cezary Pazura: 25 lat minęło

  Rok 2011 przepracowałem bardzo mocno - mówi obchodzący jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Cezary Pazura. - Wolę jednak obchodzić wszystkie rocznice w pracy, niż siedząc.