Cesare Prandelli

Artykuły - Cesare Prandelli (250)

 • Cesare Prandelli zwolniony w Emiratach Arabskich

  Cesare Prandelli zwolniony w Emiratach Arabskich

  Przygoda Cesare Prandellego z Bliskim Wschodem nie trwała długo. Człowiek, który w 2012 roku poprowadził reprezentację Włoch do wicemistrzostwa Europy, został właśnie zwolniony z funkcji szkoleniowca Al-Nasr.
 • Cesare Prandelli trenerem w klubie z Dubaju

  Cesare Prandelli trenerem w klubie z Dubaju

  Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Włoch Cesare Prandelli obejmie od nowego sezonu funkcję szkoleniowca Al-Nasr w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W klubie z Dubaju zastąpi Rumuna Dana Petrescu.
 • Kibice Valencii protestują po zwolnieniu Prandellego

  Kibice Valencii protestują po zwolnieniu Prandellego

  Kibice Valencii domagają się odejścia właściciela klubu Petera Limy. Fani „Nietoperzy” wszczęli protest w okolicach stadionu przed wtorkowym meczem zespołu w Pucharze Króla.
 • Cesare Prandelli odchodzi z Valencii

  Cesare Prandelli odchodzi z Valencii

  Cesare Prandelli poddał się do dymisji i po zaledwie trzech miesiącach odchodzi z Valencii. Szkoleniowiec o swojej decyzji miał poinformować telefonicznie dyrektora sportowego i prezesa „Nietoperzy”.
 • Valencia CF - FC Barcelona 2-3. Garcia Pitarch: Sędzia będzie się wstydził tego meczu

  Valencia CF - FC Barcelona 2-3. Garcia Pitarch: Sędzia będzie się wstydził tego meczu

  - Alberto Undiano Mallenco będzie się wstydził tego meczu, kiedy zobaczy powtórkę. W pierwszych trzydziestu minutach trzy akcje miały decydujący wpływ na dalszy przebieg spotkania - powiedział po przegranym (2-3) meczu z Barceloną, dyrektor sportowy Valencii Suso Garcia Pitarch.
 • Cesare Prandelli trenerem Valencii CF

  Cesare Prandelli trenerem Valencii CF

  Były selekcjoner reprezentant Włoch, Cesare Prandelli został nowym trenerem Valencii - poinformował hiszpański klub na Twitterze. 59-latek podpisał dwuletni kontrakt z "Nietoperzami".
 • Hiszpańskie media: Cesare Prandelli trenerem Valencii

  Hiszpańskie media: Cesare Prandelli trenerem Valencii

  Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Włoch Cesare Prandelli został trenerem borykającej się z kryzysem Valencii - poinformowały hiszpańskie media. Szkoleniowiec związał się z "Nietoperzami" do końca sezonu 2017/18.
 • Hamza Hamzaoglu nowym trenerem Galatasaray Stambuł

  Hamza Hamzaoglu nowym trenerem Galatasaray Stambuł

  Turecki szkoleniowiec Hamza Hamzaoglu zastąpił zwolnionego w zeszłym tygodniu Włocha Cesarego Prandellego na stanowisku trenera piłkarzy Galatasaray Stambuł. 44-letni szkoleniowiec w poniedziałek podpisał kontrakt, ale jego długości nie podano.
 • Cesare Prandelli zwolniony z Galatasaray Stambuł

  Cesare Prandelli zwolniony z Galatasaray Stambuł

  Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Włoch Cesare Prandelli nie jest już trenerem Galatasaray Stambuł - poinformował w czwartek wieczorem wiceprezes klubu Abdurrahim Albayrak, potwierdzając informacje tureckich mediów.
 • Prandelli porównywany do kapitana Schettino z Costy Concordii

  Prandelli porównywany do kapitana Schettino z Costy Concordii

  Na kluby Serie A, którym nie zależy na reprezentacji, były trener Włochów Cesare Prandelli zrzuca odpowiedzialność za klęskę na mundialu w Brazylii.

Filmy - Cesare Prandelli (7)