CES 2019

Artykuły - CES 2019 (21)

 • Oficjalny start stowarzyszenia 8K

  Oficjalny start stowarzyszenia 8K

  Podczas CES 2019 w Las Vegas grupa firm i producentów związanych z technologią ekranów utworzyła stowarzyszenie 8K (tzw. 8KA), podpisując list intencyjny tzw. memorandum of understanding (MOU), aby utworzyć organizację non-profit, mającą na celu rozwój 8K.
 • Samsung pokazał samochodowy kokpit przyszłości

  Samsung pokazał samochodowy kokpit przyszłości

  Zaprezentowany podczas targów CES 2019 Samsung Digital Cockpit łączy w sobie nowoczesne funkcje łączności, personalizacji oraz bezpieczeństwa.
 • Technics SL-1500C - gramofon z z napędem bezpośrednim

  Technics SL-1500C - gramofon z z napędem bezpośrednim

  Technics przedstawił w Las Vegas nowy gramofon z napędem bezpośrednim klasy premium – model SL1500C. Sprzęt ma łączyć nowoczesne rozwiązania technologiczne z tradycyjnym podejściem do muzyki.
 • Invisible-to-Visible - futurystyczny koncept Nissana na CES 2019

  Invisible-to-Visible - futurystyczny koncept Nissana na CES 2019

  Na odbywających się w Las Vegas targach CES Nissan zaprezentował przyszłościową wizję pojazdu, który pomaga kierowcom „zobaczyć niewidzialne” poprzez połączenie świata realnego z wirtualnym.
 • TCL X10 QLED 8K i nowa linia Android TV

  TCL X10 QLED 8K i nowa linia Android TV

  TCL, jedna z trzech największych globalnych marek telewizorów, pokazała na CES 2019 telewizor 8K, a także swoje najnowsze telewizory korzystające z AI (sztucznej inteligencji).
 • Hyundai zaprezentował samochód z nogami

  Hyundai zaprezentował samochód z nogami

  ​Hyundai zaprezentował na targach CES 2019 samochód przyszłości. Elevate ma robotyczne wsporniki, na których umieszczono koła i umie się wspinać.
 • TCL prezentuje smartfony Alcatel 1x i 1c

  TCL prezentuje smartfony Alcatel 1x i 1c

  Firma TCL pokazała w Las Vegas dwa nowe smartfony: model Alcatel 1x i 1c. Na co można liczyć w kontekście ich specyfikacji?
 • TCL - słuchawki i soundbary na CES 2019

  TCL - słuchawki i soundbary na CES 2019

  Na CES 2019 chiński gigant TCL zaprezentował szereg urządzeń zakresu sprzętu audio - od słuchawek na soundbarach kończąc.
 • Nowe telewizory Sony Master Series - LED 8K ZG9 i OLED AG9

  Nowe telewizory Sony Master Series - LED 8K ZG9 i OLED AG9

  Sony podczas CES 2019 ogłosiło premierę nowych telewizorów Master Series: Full Array LED 8K HDR z serii ZG9 i OLED 4K HDR z serii AG9.
 • Intel na CES 2019 - Ice Lake, Lakefield i Projekt Athena

  Intel na CES 2019 - Ice Lake, Lakefield i Projekt Athena

  Podczas odbywających się w Las Vegas targów CES Intel pokazał wiele rozwiązań dla komputerów. Co konkretnie? Szczegóły dotyczące pierwszego procesora wykonanego w litografii 10 nm o nazwie kodowej Ice Lake. Zapowiedział procesor Lakefield, w litografii 10 nm, a także Projekt Athena, program zapewniający pojawienie się nowej klasy zaawansowanych laptopów.