Nowe Technologie - ces 2017

Artykuły - Ces 2017 (18)

 • CES 2018: Nowa linia głośników LG na rok 2018

  CES 2018: Nowa linia głośników LG na rok 2018

  Na zbliżających się targach CES 2018 LG zaprezentuje najnowszą linię produktów audio klasy premium. Jedną z innowacji jest zaawansowana, autorska technologia firmy Meridian Audio. Przygotowano również ofertę dla miłośników muzyki oraz filmów, która obejmuje różnorodne urządzenia, od soundbarów z systemem Dolby Atmos po przenośne głośniki Bluetooth oraz model wyposażony w sztuczną inteligencję.
 • EliteBook, Spectre, Envy, Sprout i Omen - nowe urządzenia HP

  EliteBook, Spectre, Envy, Sprout i Omen - nowe urządzenia HP

  Komputer hybrydowy dla biznesu, ulepszony Spectre x360, najnowszej generacji komputera AIO z serii Sprout by HP i zakrzywiony monitor dla graczy - to tylko część nowości zaprezentowanych przez HP podczas CES 2017.
 • Odtwarzacz LG UP970 - Dolby Vision i HDR w jednym

  Odtwarzacz LG UP970 - Dolby Vision i HDR w jednym

  Firma LG Electronics zaprezentowała podczas targów CES 2017 nowy odtwarzacz Ultra HD Blu-ray, model UP970.
 • TCL X2 - telewizor lepszy niż OLED?

  TCL X2 - telewizor lepszy niż OLED?

  TCL zaprezentował nowy telewizor z rodziny X, model X2 wyposażony w technologię wyświetlania Quantum Dot (QD), technologię HDR 10, nagłośnienie JBL Harman oraz smukłe wzornictwo.
 • Polacy stworzyli inteligentne krzesło

  Polacy stworzyli inteligentne krzesło

  Polacy podczas targów technologii w Las Vegas zaprezentowali inteligentnte krzesło. Wspiera ono pracowników w ergonomicznym siedzeniu i pomaga firmom optymalnie aranżować biura, przyczyniając się do większego komfortu, zdrowia i efektywności pracy. Inteligentne krzesło to efekt współpracy Grupy Nowy Styl z Gemsense i DSP Group
 • Odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD Sony UBP-X800

  Odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD Sony UBP-X800

  Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek odtwarzacza Blu-ray 4K Ultra HD UBP-X800,
 • Innowacyjny projektor Sony VPL-VZ1000ES

  Innowacyjny projektor Sony VPL-VZ1000ES

  Sony zaprezentowało projektor 4K HDR o nazwie VPL-VZ1000ES, który umożliwia wyświetlania z bardzo małej odległości. Takiego urządzenia jeszcze nie było.
 • Inteligentne roboty LG

  Inteligentne roboty LG

  Podczas targów CES2017 w Las Vegas, firma LG prezentuje nową linię inteligentnych robotów, powstałą w wyniku prac prowadzonych w obszarze sztucznej inteligencji, która ma rozwinąć możliwości ekosystemu IoT. Pierwsze z debiutujących urządzeń ułatwiają korzystanie z inteligentnego sprzętu domowego oraz pełnią funkcję centrum powiadomień, zwiększającego wygodę podczas wykonywania codziennych czynności. Kolejne dwa roboty to zaawanasowane urządzenia pozwalające wykorzystać możliwości oferowane przez Internet Rzeczy (IoT) także poza domem np. w portach lotniczych i miejscach publicznych.
 • Toshiba odświeża swoje laptopy dla biznesu

  Toshiba odświeża swoje laptopy dla biznesu

  Toshiba Europe wprowadza do swoich najważniejszych laptopów dla biznesów (Satellite Pro, Tecra i Portégé) procesory Intel Core siódmej generacji.
 • QLED TV - nowe telewizory Samsunga

  QLED TV - nowe telewizory Samsunga

  Samsung Electronics ogłosiła wprowadzenie nowej serii telewizorów QLED TV – Q9, Q8 i Q7. Korzystają one z technologii Quantum Dot (Kropka kwantowa) i mają być konkurencją dla OLED-ów.