ces 2016

Artykuły - Ces 2016 (30)

 • Drony na targach CES 2016

  Drony na targach CES 2016

  Targi CES zostały zdominowane przez producentów dronów. Zdalnie sterowane roboty zajęły prawie połowę jednej z trzech hal wystawowych. Wśród nich nie mogło zabraknąć maszyn DJI, Parrota, Ehang czy Yuneec. Większość oczywiście latała, ale nie zabrakło pływających i jeżdżących. Były nawet robodoniczki.
 • LG V10 - pierwsze wrażenia

  LG V10 - pierwsze wrażenia

  Na targach CES 2016 mieliśmy okazję sprawdzić smartfona LG V10 – nowość dość nietypową, ponieważ wyposażoną w dwa wyświetlacze.
 • Sony h.ear - głośniki bezprzewodowe nowej generacji

  Sony h.ear - głośniki bezprzewodowe nowej generacji

  Sony zaprezentowało szereg słuchawek wysokiej rozdzielczości rodziny h.ear.
 • Lenovo VIBE S1 Lite - do selfie i nie tylko

  Lenovo VIBE S1 Lite - do selfie i nie tylko

  Na targach CES w Las Vegas firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowego smartfonu Lenovo VIBE S1 Lite, który łączy w sobie wydajność, funkcje rozrywkowe i przystępną cenę.
 • Nowe komputery Lenovo na CES 2016

  Nowe komputery Lenovo na CES 2016

  Na targach CES 2016 firma Lenovo zaprezentowała ofertę urządzeń nowej generacji: osiem nowych notebooków, komputerów stacjonarnych i monitorów marek YOGA, ideapad i ideacentre, które zapewniają jeszcze lepsze wrażenia podczas pracy oraz korzystania z gier i funkcji rozrywkowych.
 • ZTE Grand X 3 - niedrogi, a oferuje sporo

  ZTE Grand X 3 - niedrogi, a oferuje sporo

  Na targach w Las Vegas odbyła się premiera modelu ZTE Grand X 3, który - według producenta - zapewnia zaawansowane rozwiązania technologicznie w niższej cenie od urządzeń o podobnych parametrach oferowanych przez innych producentów.
 • Panasonic DX900 - "następca plazmy" z certyfikatem Ultra HD Premium

  Panasonic DX900 - "następca plazmy" z certyfikatem Ultra HD Premium

  Podczas targów CES 2016 Panasonic pokazał telewizor DX900. Japońska firma, która kiedyś słynęła z najlepszej jakości telewizorów plazmowych, stawia na nową generację sprzętu 4K i technologię HDR. Jest starania zostały docenione - DX900 otrzymał certyfikat Ultra HD Premium. Co to oznacza?
 • LeTV Le Max Pro zaprezentowany

  LeTV Le Max Pro zaprezentowany

  Niezbyt długo LeTV kazało czekać na ujawnienie ich najnowszego modelu w postaci Le Max Pro. W nocy dowiedzieliśmy się, że będzie to pierwszy smartfon z najlepszym układem Qualcomma, a więc Snapdragonem 820. Teraz możemy wam podać wszystkie dane dotyczące tego urządzenia.
 • LG na CES 2016 - telewizory 4K z technologią HDR

  LG na CES 2016 - telewizory 4K z technologią HDR

  Podczas targów CES 2016 firma LG Electronics zaprezentowała swoje najnowsze telewizory. Premierę miały modele IPS: UH9500 o przekątnej 65" i UH9550 o przekątnej 86", a także ekrany SUPER UHD: UH8500 o przekątnej 65" i UH8550 o przekątnej 75".
 • Samsung zaprezentował najnowszą linię telewizorów SUHD 2016

  Samsung zaprezentował najnowszą linię telewizorów SUHD 2016

  Podczas targów CES 2016 Samsung Electronics zaprezentował najnowszą linię telewizorów klasy SUHD z serii 2016 roku.