wydarzenia - ceny paliw

Artykuły - Ceny paliw (12)

 • Jak obniżyć ceny paliw - PiS zgłasza dwa projekty

  Jak obniżyć ceny paliw - PiS zgłasza dwa projekty

  Klub PiS przygotował dwa projekty zmian w ustawach, które mają wpłynąć na obniżenie cen paliw. Dotyczą one wprowadzenia odpisu podatkowego na zakup paliwa na wzór ulgi internetowej oraz obniżenia podatku akcyzowego.
 • "Wszystko po 6 zł. Cukier, benzyna, chleb"

  "Wszystko po 6 zł. Cukier, benzyna, chleb"

  W kilkunastu miastach w kraju odbyły się w sobotę protesty przeciw wysokim cenom paliw. Uczestnicy akcji, zorganizowanej już po raz kolejny, zorganizowali się przez internet.
 • W wielu miastach kierowcy protestowali przeciw drogim paliwom

  W wielu miastach kierowcy protestowali przeciw drogim paliwom

  Kierowcy w wielu miastach Polski protestowali przeciw wysokim cenom paliw. Auta poruszały się bardzo powoli w kolumnach liczących po kilkadziesiąt pojazdów. Ruch w niektórych miejscach został czasowo zablokowany, ale do poważniejszych incydentów nie doszło.
 • Protest przeciw wysokim cenom paliw. Będą blokady dróg

  Protest przeciw wysokim cenom paliw. Będą blokady dróg

  Kierowcy z ponad 90 miast biorą udział w proteście przeciwko drogim paliwom. Demonstrujący blokują mniejsze i większe drogi w całym kraju, jadąc 30-40 km/h. Ale "przytkanie" ważnych tras to tylko jeden z elementów protestu.
 • Becikowe nie dla wszystkich

  Becikowe nie dla wszystkich

  800 złotych becikowego tylko dla kobiet dostających zasiłek - potwierdza informacje RMF o planach rządu Marek Zuber.
 • G-7 bedzie kontrolować ceny paliw

  Grupa G-7 będzie się bacznie przyglądała cenom ropy naftowej i sytuacji na światowych giełdach. Takie oświadczenie wydano po spotkaniu przedstawicieli siedmiu najbardziej uprzemysłowionych państw świata w Pradze.
 • Ceny paliw znowu rosną

  Polski Koncern Naftowy podnosi ceny oleju napędowego. Litr produkowanego w Płocku paliwa podrożeje o 6 groszy. Taką sama podwyżkę ogłosiła dziś rano Rafineria Gdańska.
 • Ceny paliw znów w górę

  Od jutra zarówno Rafineria Gdańska jak i Polski Koncern Naftowy Orlen podnoszą ceny swoich produktów. Benzyna z Gdańska zdrożeje o 7-9 groszy za litr, olej napędowy o 2 grosze. Paliwa z PKN pójdą w górę od 3 do 8 groszy na litrze.
 • Rosną ceny paliw

  Od dwóch dni więcej płacimy za paliwo z Polskiego Koncernu Naftowego, dziś głębiej sięgniemy do kieszeni, kupując w Rafinerii Gdańskiej.
 • Ceny paliw znowu idą w górę

  Kolejna podwyżka cen paliw. Od poniedziałku drożej będzie w Rafinerii Gdańskiej - hurtownicy za tonę benzyny zapłacą o 60 złotych więcej a za olej o 15 złotych.