Fakty - ceny mieszkań

Artykuły - Ceny mieszkań (7)

 • Izrael: 150 tysięcy ludzi protestowało przeciwko cenom mieszkań

  Ponad 150 tysięcy Izraelczyków wzięło udział w sobotni wieczór w marszach przeciwko rosnącym cenom mieszkań oraz kosztów utrzymania. Uczestnicy protestów domagali się też od władz "większej sprawiedliwości społecznej".
 • Spadły ceny mieszkań na Wyspach

  Spadły ceny mieszkań na Wyspach

  Ceny nieruchomości spadły w ubiegłym miesiącu po raz pierwszy od lutego br., zgodnie z indeksem cen Nationwide - informuje Radio ORŁA.fm.
 • Dwucyfrowe spadki cen mieszkań w lutym

  Nieruchomości w Polsce wyraźnie tanieją. Ceny transakcyjne w największych miastach Polski spadały w lutym w tempie dwucyfrowym - ocenia "Dziennik".
 • Polacy windują ceny mieszkań w Możejkach

  Zatrudnieni w litewskiej rafinerii w Możejkach obcokrajowcy, głównie Polacy, sprawili, że w ciągu roku ceny mieszkań wzrosły tam trzykrotnie - pisze w środowym wydaniu dziennik "Lietuvos Żinios".
 • Wyborczy sprawdzian dla Krakowa

  Gospodarcze zaniechania gospodarzy Krakowa - to tylko jeden z powodów gwałtownie rosnących cen mieszkań w stolicy Małopolski. Podwyżki nie byłyby tak duże, gdyby w mieście budowało się więcej mieszkań. Niestety, w Krakowie jest zbyt mało działek pod budownictwo mieszkaniowe.
 • Wykup mieszkań przed podwyżką VAT-u

  Wprowadzenie 22-procentowego VAT-u na usługi oraz materiały budowlane z chwilą wejścia Polski do UE spowodowało niemałe zamieszanie na rynku. Deweloperzy oraz biura nieruchomości przewidują, że ceny mieszkań nowych i tych z rynku wtórnego wzrosną nawet o kilkanaście procent.
 • Ceny nieruchomości spadają

  Ziemia, mieszkania i nieruchomości są dziś najlepszą inwestycją dla tych, którzy mają gotówkę, a obawiają się polityki nowego ministra finansów Grzegorza Kołodki. Są miejsca w Polsce, gdzie ceny mieszkań w ostatnich miesiącach spadły nawet o 20 proc.